Україна взяла красивий реванш в Іспанії

Україна взяла красивий реванш в  Іспанії
У вересні Серхіо Рамос забив нам двічі. Фото Рейтер

Добрий вечір!

Сьогодні збірна України зіграє третій заключний матч із неймовірної серії проти топ-збірних. Почалося все 7 жовтня розгромом в товариському матчі від Франції – 1:7, продовжилося домашньою поразкою в Лізі націй від Німеччини – 1:2. І ось нарешті ще одна гра цього турніру – проти Іспанії.

На якесь полегшення годі сподіватися. Через перебір жовтих карток пропускає гру лідер нашої команди Руслан Малиновський із "Аталанти". Руслан уже відбув до Італії. Залікували травми динамівці Супряга й Буяльський, але у збірній їх ще не буде. Так само, як і хворих коронавірусом гравців "Шахтаря". Словом, Шевченкові треба поламати голову над складом.

Вчора тренер нагримав на Миколенка під час тренування.
– Нам усім буде не до сміху з Іспанією, – резюмував Андрій Миколайович. Краще тривожний настрій і не передати. Дві поразки вже є й на черзі третя. Однак завжди є сподівання на диво. Чекатимемо його сьогодні.

Стали відомі склади команд:

Україна: Бущан - Караваєв, Забарний, Миколенко, Соболь - Сидорчук, Макаренко, Шапаренко - Ярмоленко, Яремчук, Зубков

Запасні: Шевченко, Різник, Пластун, Чеберко, Марлос, Конопля, Харатін, Циганков, Шепелев, Михайличенко, Безус, Коваленко

Іспанія: Де Хеа - Навас, Рамос, Пау Торрес Регілон - Меріно, Родрі, Каналес - Родріго, Фаті, Траоре

Запасні: Кепа, Симон, Кампанья, Бускетс, Ольмо, Себальос, Гарсія, Гайа, Ферран Торрес, Роберто, Ойярсабаль

Андрій Шевченко здивував складом. Макаренко як заміна Малиновському виглядає дуже так собі. Ярмоленко знову в старті, а Марлос і Циганков у запасі. Подивимося, чи мав тренер рацію.

Команди виходять на поле. Грають гімни.

Гра почалася!

3 хв. Дві хвилини катали м'яч гості й наші споглядали за цим дійством. І ось нарешті Україна торкнулася м'яча.

5 хв. Небезпечний штрафний били іспанці з правого флангу, але після невеликої метушні наші відбилися.

8 хв. Макаренко напрочуд невдало намагався відправити у прорив Соболя. Дуже неточний пас.

9 хв. Кілька гострих атак від українців, але є проблема з останнім пасом у наших.

12 хв. Небезпечно! Родріго після навісу з правого флангу бив головою з кількох метрів, але Бущан потягнув удар. Браво!

15 хв. Момент! Фаті виходив сам на сам із Бущаном, але наш герой потягнув! 15 хвилин минуло, а наші ще не пропустили. Аж незвично.

18 хв. А в паралельному матчі Німеччина вдома поступається Швейцарії після голу Гаврановича – 0:1

20 хв. Макаренко збиває Фаті й небезпечний штрафний у гостей. Бущан знову рятує.

23 хв. Ярмоленко грає рукою у власному карному майданчику, але польський арбітр нас прощає.

25 хв. Зубков заробив перший кутовий в України. Все закінчилося навісом у бік воріт від Миколенка.

28 хв. Трохи спала напруга біля наших воріт. Затишшя перед бурею?

31 хв. Зубков кинув у прорив Яремчука, але Де Хеа випередив нашого форварда.

34 хв. Траоре на правому фланзі, що хоче, те й робить із Соболем. Обходить його ніби стовпчика.

36 хв. У відповідь Зубков тричі накрутив правого захисника, але все зіпсував фальшивим падінням. Суддя не повірив.

39 хв. Меріно бив з-за меж карного майданчика, але просто в Бущана!

43 хв. Іспанці в'язнуть у нашій обороні. Навіть Траоре вже не той!

45 хв. Перерва. Наприкінці тайму Яремчук просив пенальті за нібито гру рукою від Рамоса, але повтор показав, що ніякої руки й близько не було.

А в Німеччині господарі вже поступаються Швейцарії – 1:2. А по ходу гри було й – 0:2.

Другий тайм розпочався із заміни. Себальос вийшов замість Меріно.

47 хв. Ярмоленко прорвався правим флангом, Зубков бив із трьох метрів і не влучив у ворота! А польський арбітр невчасно придумав офсайд, якого і близько не було. Перший гольовий момент у нас.

51 хв. Бездарно розіграли кутовий наші й усе закінчилося фолом від Зубкова.

53 хв. Ярмоленко малював пенальті, але арбітр не повівся.

55 хв. Ще один кутовий від нас закінчився офсайдом у Шапаренка.

57 хв. Подвійна заміна в гостей. Ойярсабаль і Торрес замість Родріго й Фаті, в якого гра не пішла.

60 хв. Заміна в нас Коваленко вийшов замість Сидорчука.

64 хв. Затяжна атака іспанців закінчилася нашим ударом від воріт.

65 хв. І зразу заміна в нас. Циганков замість Зубкова.

66 хв. Коваленко так повільно ішов із м'ячем, ніби гравець із другої ліги! Зірвав нашу контратаку Віктор.

68 хв. І відразу його подвиг повторює Яремчук. Ну як так?

70 хв. Траоре пройшов двох і бив небезпечно, але Бущан парирував, а Миколенко був першим на відскоці.

72 хв. Ого! Німеччина з Швейцарією грають – 3:3. А Бущан тим часом парирує удар Торреса!

75 хв. Яремчук виходив на ворота, перед ним були два захисники, але Роман не побачив Циганкова, що біг паралельним курсом. Шкода!

76 хв. ГОЛ!! Ярмоленко кинув у прорив Циганкова і Віктор, не зближаючись із воротарем точно пробив повз Де Хеа! 1:0!!!

80 хв. Ярмоленко спробував повторити свій фокус із Яремчуком, але Рамос Роману спуску не дає.

83 хв. Траоре звично проходить Соболя, але віддає точно на Бущана. Ну, й добре!

85 хв. Черговий прохід Траоре завершується пасом на голову Ольмо. Дані б'є значно вище воріт.

88 хв. Насідає Іспанія, наші гнуться, але терплять.

90 хв. Бущан знімає м'яч з голови Рамоса після пасу Траоре.

4 хвилини додав арбітр.

92 хв. Шапаренко накрутив Ольмо і заробив потрібний штрафний.

94 хв. Траоре нарешті не зміг обіграти Соболя і збив його. Ура! Ми перемагаємо!

У паралельному матчі Німеччина зіграла внічию зі Швейцарією – 3:3. Україна повертає собі друге місце в групі! У нс і у німців по 6 балів!

Зараз ви читаєте новину «Україна взяла красивий реванш в Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua