понеділок, 07 червня 2021 18:04

Україна в чисельній більшості затоптала Кіпр

Чотири дні тому Україна перемогла Північну Ірландію. Фото: "Футбол-24"

Добрий вечір!

Мине година й збірна України вийде на свою останню репетицію перед стартом Євро-2020. Нашим суперником буде національна команда Кіпру.

Спочатку Андрій Шевченко мав намір випустити на поле в сьогоднішньому матчі гравців, які через травми не зіграли проти Північної Ірландії. Але Циганков і Тимчик ще не залікували старі ушкодження, тому сьогодні не зіграють.

Значить шанс проявити себе отримають інші футболісти. До того ж збірна України вийде на поле харківського стадіону, щоби показати себе в новій формі, яка викликала шалену лють наших східних сусідів. Утім, як казав поет, нам своє робить...

Вже після цієї гри збірна відлітає до Бухареста, де базуватиметься впродовж всього Євро-2020. А першу гру українці зіграють 13 червня в Амстердамі проти збірної Нідерландів.

А ось і склад збірної України.

Пятов, Кривцов, Матвієнко, Забарний, Соболь, Макаренко, Малиновський, Зінченко, Зубков, Ярмоленко, Яремчук.

Запас: Бущан, Трубін, Караваєв, Миколенко, Попов, Степаненко, Марлос, Судаков, Шапаренко, Циганков, Довбик, Бесєдін.

А ось і Кіпр.

Панагі, Іоанну, Сотіріу, Каро, Авраам, Кір'яку, Артіматас, Панайоту, Папуліс, Элиа, Піттас.

Слухаємо гімни команд.

Гра почалася!

3 хв. Яремчук вискочив із офсайда й зачепив бутсою воротаря. З'явилася кров на обличчі кіпріота.

6 хв. Надали допомогу голкіперу й він продовжує гру.

7 хв. Ярмоленко з Яремчуком проривалися правим флангом, але вдарити суперники не дали.

9 хв. Зінченко розкішним пасом вивів на удар Яремчука, але Роман із 5 метрів пробив просто у воротаря.

12 хв. Непогано комбінують наші, створюють моменти, але чомусь ніяк не можуть забити.

16 хв. Перший стартовий натиск України минув. Взяли паузу наші гравці.

18 хв. Зінченко знову виводив Яремчука, але Роман забоявся знову контактувати з голкіпером Кіпру. Тим більше, що в того злетіла закривавлена пов'язка.

21 хв. 36-річний Папуліс легко обійшов 18-річного Забарного на правому фланзій й пробив по воротах П'ятова. Андрій на місці.

24 хв. Зубков віддав на Яремчука, але Роман на швидкості не зумів підлаштуватися під м'яч, вдаривши вище воріт.

29 хв. Малиновський намагався вивести Яремчука сам на сам, але захисник в останню мить перехопив м'яч. І майже відразу Ярмоленко після пасу Зубкова, але бив п'ятою, але травмований голкіпер ґав не ловив.

31 хв. Яремчук, схоже, стає головним невдахою першої половини гри. Отримав пас від Зубкова й бив із лінії воротарського майданчика, але знову влучив у голкіпера.

33 хв. Зінченко бив з-за меж карного майданчика, але влучив у штангу із зовнішнього боку.

37 хв. ГОЛ! Пенальті у ворота Кіпру і червона картка Панайоту. Збив Зубкова, що вискакував після пасу Малиновського на ворота. Ярмоленко легко розвів воротаря і м'яч – 1:0!

42 хв. Соболь на фланзі не зумів обробити передачу Малиновського й зірвав непогану атаку наших.

45 хв. Зубков у карному майданчику отримав пас від Зінченка, але у ворота не влучив із метрів восьми.

45+1. Знову пенальті. Рукою зіграв захисник Іоанну й Зінченко реалізує нагоду – 2:0.

45+5. хв. Ярмоленко, Яремчук і Малиновський розіграли комбінацію в один дотик. Гарматний удар Руслана просвистів над поперечкою.

Перерва

46 хв. Заміни в нас по перерві. Марлос вийшов замість Зубкова, а Степаненко замість Макаренка.

47 хв. Зінченко з Яремчуком комбінували вперед карним майданчиком, але зірвався останній пас у Олександра.

50 хв. Малиновський намагався влучити у ворота зі штрафного, але пробив у небеса. Хоч і кут був дуже гострий.

52 хв. Проґавили наші вихід нападника гостей. Ледь не повторилася історія із Зубковим у першому таймі. Добре, що Андрій П'ятов вийшов із воріт і зіграв головою.

56 хв. Яремчук пробиває у воротаря. Хоча пробити гостріше ситуація не дозволяла. Тут немає претензій до Романа.

59 хв. Кіпр атакував хвилини три, але захисники й особливо П'ятов зіграли бездоганно.

61 хв. Ярмоленко, Зінченко й Марлос розіграли ідеальну комбінацію, а Яремчуку залишилос лише підставити ногу – 3:0.

62 хв. Караваєв міняє Матвієнка, а Судаков – Малиновського.

64 хв. Марлос вирвався на оперативний простір і віддавав на Ярмоленка. На жаль, удар Андрія заблокував захисник.

66 хв. Ярмоленко бив з-за меж карного майданчика, і після серії рикошетів м'яч залетів у ворота нещасних, зім'ятих кіпріотів – 4:0.

67 хв. Бесєдін міняє Яремчука.

70 хв. Шапаренко виходит замість автора дублю Андрія Ярмоленка.

73 хв. Судаков бив із 12 метрів, але знову в голкіпера.

77 хв. Уже просто відбиваються кіпріоти. Не дають наші голови підняти супернику.

81 хв. Удар Соболя з лівого флангу парирує воротар кіпріотів. А Бесєдін в наступній атаці змушує голкіпера здійснити розкішний стрибок.

85 хв. Марлос намагався вивести Зінченка на удар, але захисник виявився вправнішим.

87 хв. Кіпр огризнувся небезпечною контратакою. Ніхто не очікував подібного від острів'ян.

90 хв. Караваєв прострілював з кута карного майданчика, але захисники цього чекали.

Все. Україна перемогла і перемогла впевнено.

Остання репетиція нашій команді вдалася. Через шість днів в Амстердамі ми гратимемо дебютний поєдинок Євро-2020 проти збірної Нідерландів.

Зараз ви читаєте новину «Україна в чисельній більшості затоптала Кіпр». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua