середа, 11 листопада 2020 21:04

Україна програла Польщі з результативною помилкою Луніна

Востаннє команди зустрічалися на Євро-2016. Фото Рейтер

Швидко збіг місяць з часу останнього матчу збірної України, і нас уже чекає нова гра. У Хожуві в товариському матчі зійдуться збірна Польщі зі збірною України.

За всю історію команди зіграли між собою 8 матчів, але не виявили переможця – кожна з команд має по 3 звитяги. І ще 2 матчі завершилися внічию.

Для обох збірних цей матч – генеральна репетиція перед вирішальними матчами своїх груп Ліги націй, де вони серед претендентів на перемогу. Україна поки що 2-га у своїй групі, поступаючись 1 балом Іспанії. Наша команда гратиме 2 важкі матчі на виїзді проти Німеччини і Швейцарії. Польща взагалі лідирує перед 2 вирішальними матчами проти Італії та Нідерландів.

Словом, обом тренерам треба перевірити резерв перед генеральними битвами.

І ось вони оголосили склади команд:

Україна: Лунін, Михайличенко, Матвієнко, Кривцов, Конопля, Зінченко, Макаренко, Коваленко, Зубков, Ярмоленко, Яремчук

Запасні: Пятов, Паньків, Соболь, Бондар, Забарний, Чеберко, Сидорчук, Малиновський, Харатін, Марлос, Циганков, Мораєс

Польща: Скорупський, Гумни, Валюкевич, Бохневич, Рибус, Плахета, Кліх, Гуральськи, Зелінськи, Мілік, Пьонтек

Запасні: Щенсни, Фабяньски, Кенджьора, Беднарек, Лінетти, Модер, Гросицьки, Глік, Реца, Берешиньськи, Шиманьськи, Южвяк.

Команди виходять на поле. Грають гімни країн.

Гра почалася!

2 хв. Активно пресингують обидві команди й намагаються заволодіти ініціативою.

5 хв. Поляки прибрали м'яч до своїх ніг, але до моментів поки справа не доходить.

8 хв. Намагаються господарі поля атакувати через наш правий фланг. Юхим Конопля має роботу.

9 хв. Зінченко якісно пробив здалеку, але Скорупко, хоч і важко, але парирував удар. Огризнулися наші.

11 хв. Пенальті. Наші битимуть. Бохневич збив Ярмоленка.

11хв. Стійка! Не забиває Андрій із позначки!

14 хв. Трохи приголомшені таким розвитком подій, поляки віддали ініціативу. Наші продовжують атакувати.

16 хв. Зінченко бив із лінії карного майданчика, але вийшло не надто сильно. Скорупськи забрав м'яч.

18 хв. Яремчук бив, але знову без серйозних загроз для володінь Скорупського. У нас уже 5 ударів по воротах.

21 хв. Продовжують штурмувати ворота Польщі Зінченко, Яремчук і Ярмоленко. Хотіли завести м'яч, але остання передача не пройшла.

23 хв. Господарі сходили в атаку, але Лунін перервав пас Міліка.

26 хв. Перемістили акцент атак на наш лівий фланг поляки, де господарює Плахета. Він бив у дальній кут, але Лунін парирував.

30 хв. Ярмоленко проривався крізь трьох суперників, але вперся в стіну.

32 хв. Класно вибігли в контратаку наші, але Зубков запізнився замкнути простріл Ярмоленка. Шкода.

35 хв. Зеліньський небезпечно бив із карного майданчика, але Конопля заблокував удар.

38 хв. Яремчук, дубль 2. Бив у ту саму точку і з тою ж силою. Скорупський знову не злякався.

40 хв. Лунін!!! Де ж ти гуляв!!! Вийшов невдало, не зумів вибити, подарував Пьонтеку і вже – 0:1. Безглуздий гол!

Що натворив Лунін зрозуміти важко. Алогічний розвиток подій. Наші виглядали набагато краще, і ось маєш!

45 хв. Все, перерва.

Другий тайм розпочався із замін: Южвяк вийшов замість Зелінського в поляків, а в нас Мораєс, Марлос і Циганков замінили Яремчука, Ярмоленка й Зубкова.

47 хв. Зінченко продовжує розминати Скорупського. Поки без успіху для нас.

50 хв. Марлос бив із 17 м своїм коронним ударом, але не влучає в площину.

52 хв. Класнючу комбінацію розіграли наші з виводом на ударну позицію Циганкова. Віктор гарно пробив, але Скорупський парирував. Трохи би в бік і був би гол!

56 хв. Перспективний штрафний заробили наші. Збили суперники Циганкова. Але Коваленко б'є просто в стінку.

57 хв. Харатін вийшов замість Зінченка. Гарну гру провів Олександр.

59 хв. Знову прорив Циганкова зупиняють поляки, але цього разу арбітр не свиснув.

Гол. Модер, який щойно вийшов замість Гуральського, бив головою, влучив у штангу, але потім першим і добив – 2:0.

64 хв. Лінетті вийшов замість Міліка, а в нас Бондар замінив Коноплю.

68 хв. Якось несподівано пропустили наші. Україна атакує, а Польща забиває.

71 хв. Розвалилася гра в наших. Чи то після голу поляків, чи після заміни Зінченка.

73 хв. Макаренко бив із лінії карного майданчика, але захисники заблокували удар.

76 хв. Циганков! Після пасу Марлоса виходив сам на сам і трохи не влучив у ворота. Оце момент!

79 хв. Заміни: Берешиньський замість Гумного і Реца замість Рибуса.

83 хв. Не вдається Україні надовго затиснути Польщу в обороні. Вириваються господарі.

85 хв. Заміна. Замість Плахети виходить Шиманьськи.

87 хв. Сидорчук б'є із 20 м і не влучає в кут.

90 хв. Схоже, підопічні Шевченка сьогодні не заб'ють. Хто би міг подумати, особливо на 13 хв.