вівторок, 12 жовтня 2021 21:03

Україна без Малиновського зіграла внічию з Боснією і Герцеговиною

Едін Джеко вперше грає проти України. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Сьогодні збірна України в досі фартовому Львові приймає збірну Боснії й Герцеговини. Минуло три дні відтоді, як наша команда вперше у відбірному циклі виграла. А якщо це сталося в шостому за ліком матчі, то це означає лише одне – ми тепер ніби їдемо верхи на тигрові. І найстрашніше в цій ситуації – зупинитися!

Досі ми грали з усіма балканськими збірними окрім саме Боснії. І ось тепер маємо стримати Джеко й партнерів. Утім захисникам "Шахтаря" ця задача не є новою – ще зовсім недавно гірники приймали вдома "Інтер" із найвідомішим боснійцем в лінії атаки.

Сьогодні буде гра від ножа. Обидва суперники приперті до стінки й обом треба перемагати. Поразка, якщо не перекреслить усі шанси на поїздку на Кубок світу в Катар, то зробить шанси побачити себе в країні на Аравійському півострові вельми примарними.

Віримо у талант наших хлопців, їхню працездатність і майстерність.

Стали відомі стартові склади команд. Олександр Петраков не вніс жодної зміни у порівнянні з матчем у Гельсінкі.

Україна: Пятов - Соболь, Матвієнко, Кривцов, Забарний, Тимчик - Степаненко - Циганков, Шапаренко, Ярмоленко - Яремчук.

Запасні: Бущан, Різник, Сирота, Корнієнко, Шабанов, Караваєв, Сидорчук, Зубков, Харатін, Булеца, Довбик, Сікан.

Боснія і Герцеговина: Шехич - Чівич, Ахмедходжич, Хаджикадунич, Стеванович - Колашінац, Налич, Хаджиахметович - Превляк, Джеко, Гояк.

Запасні: Василь, Пірич, Газібегович, Джумич, Зількич, Мена, Ковачевич, Прцич, Ціпетич, Йовічич, Сарич, Демірович.

Гра почалася!

2 хв. Яремчук спробував прорватися правим флангом, але забракло швидкості.

5 хв. Боснійці намагаються заспокоїти гру, подовгу контролюючи м'яч у захисті.

9 хв. Тривала атака українців завершилася не дуже сильним і не дуже точним ударом Забарного. Плюс Яремчук забіг в офсайд.

11 хв. Перша жовта картка в матчі. Чівич грубо збив Ярмоленка.

13 хв. Гояк після пасу Стевановича бив із 25 метрів, але не влучив.

15 хв. ГОЛ!!! Ярмоленко після прострілу Циганкова забиває такий потрібний Гол! 1:0!!

17 хв. В обороні відсиджувалися гості, але прогавили першу ж небезпечну атаку українців. Циганков красиво уник офсайду й віддав вивірену до сантиметрів подачу на Ярмоленка.

19 хв. Ахмедходжич грубо збив Шапаренка й отримав жовту картку. Це вже другий гірчичник у боснійців.

23 хв. Боснійці 4 хвилини безперервно володіють м'ячем, наші сидять у глухому захисті.

24 хв. Дуже швидку класичну контратаку провели наші крайні захисники. Соболь віддав Тимчику, той виходив сам на сам, але Шехич цього разу врятував.

29 хв. Гояк і Превляк провели контратаку, останній штовхнув Матвієнка й пробив. Добре, що Пятов виручив!

30 хв. І зразу ж Степаненко віддав ідеальну передачу на Циганкова, але Віктор не влучив головою з 5 метрів!

34 хв. Ох і гаряче було в нашому карному майданчику після пасу Стевановича. Гояк двічі бив упритул з правого флангу, але Пятов стояв стіною.

38 хв. Тепер наші заспокоюють гру тривалим контролем.

41 хв. Ярмоленко отримав м'яч на лінії карного майданчика, але захисники пробити не дали. Запекла гра!

43 хв. Гояк і Превляк по черзі били по наших воротах, але в площину не влучили. Ніби Гзак і Кончак із безсмертного "Слова".

Перший тайм закінчився. Перерва.

Поновилася в нас гра після перерви.

47 хв. Циганков по кілька разів обіграв захисників на лівому фланзі нашої атаки, але виконати подачу не зумів. І буквально в наступній атаці Шапаренко трохи не дістався до гострого пасу Ярмоленка.

49 хв. Налич бив головою без перешкод з лінії карного майданчика й не влучає! Казково щастить Україні!

50 хв. Тимчик прорвався правим флангом і не влучає у ворота.

53 хв. Шапаренко руками затримував Джеко, але арбітр поскупився на жовту картку. Ну й добре!

56 хв. Яремчук вийшов сам на сам і не влучив у ворота. Плюс офсайд побачили судді.

58 хв. Дві замін в Боснії. Налич і Гояк пішли з поля. Прцич і Сарич вийшли.

63 хв. Знову 4 хвилини володіння м'ячем від Боснії закінчується пасом на Колашинаца в офсайд.

64 хв. Превляк влучив у ногу Забарному й отримав третє командне попередження.

66 хв. Гострий простріл Соболя перериває Шехич. Ох, шкода!

67 хв. Втомився Яремчук. Мав два варіанти розвитку атаки й бездарно віддав пас у ноги супернику.

69 хв. Ого! Дали пробити Джеко з-за меж карного майданчика й Пятов у стрибку, витягнушись у струнку парирує!

72 хв. Сікан міняє Яремчука, а Сидорчук виходить замість Шапаренка.

74 хв. Степаненко стояв і чекав на м'яч й двічі вдарили по воротах гості. Кривцов і Пятов загрозу ліквідували.

77 хв. Догралися. Ахмедходжич в дотик забиває точно в кут воріт Пятова.

А пас віддав все той же Стеванович. Третій асист за два матчі.

80 хв. Ось тепер видно, що Сікан – далеко не Малиновський.

82 хв. Булеца і Зубков міняють Ярмоленка й Циганкова.

86 хв. Сікан і Зубков поки лише фолять у нападі. А Довбик сидить на лаві.

88 хв. Цікаво, що тепер скажуть любителі Петракова, які говорили, що тренер має рацію, не запрошуючи Малиновського?

90 хв. Ковачевич міняє Колашинаца.

Все. Шоста нічия. От тепер Петраков послухає про себе.

Наступні ігри в нашій групі будуть зіграні 12 листопада. Франція прийматиме Фінляндію, а Боснія – Фінляндію. Україна може опуститися на третє місце після цих матчів.

Зараз ви читаєте новину «Україна без Малиновського зіграла внічию з Боснією і Герцеговиною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua