понеділок, 30 січня 2012 17:14

Українка завоювала срібло на етапі Кубка світу з дзюдо

Вчора, 29 січня, в Софії (Болгарія) та Тбілісі (Грузія) завершилися етапи Кубка світу з дзюдо.

Жіночий турнір проходив у Болгарії. У змаганнях брали участь 10 українок в шести вагових категоріях.

Марина Прищепа стала срібним призером у ваговій категорії до 78 кг, поступившись у фінальній сутичці спортсменці з Південної Кореї Мі Йонг. Решта українок завершили виступ не дійшовши до чвертьфіналу.

Чоловіки виступали в Грузії. 20 українців змагалися в семи вагових категоріях, проте призових місць не посіли. Кращими були Геворг Геворгян (до 66 кг) та Артем Блошенко (до 100 кг), які зайняли п'яті місця.

Сьоме місце зайняв Кеджау Ньяболі (до 90 кг).

Зараз ви читаєте новину «Українка завоювала срібло на етапі Кубка світу з дзюдо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua