субота, 12 березня 2016 15:55

Українська біатлоністка виграла "золото" Кубка Європи

Українська біатлоністка Надія Бєлкіна виграла спринт на етапі Кубку IBU, який відбувся в італійському Мартелло.

25-річна Бєлкіна швидше за конкуренток подолала дистанцію 7,5 км - 23:06.3. На другому місці з відставанням на 15,3 секунди зупинилася росіянка Світлана Слєпцова. У медальну трійку також потрапила француженка Марін Болльє (+18,4).

Автор: biathlon.com.ua

Варто відзначити, що раніше Бєлкіна мала російське громадянство і стала Майстром спорту цієї країни, однак перед сезоном 2011/12 Надія вирішила виступати за Україну через меншу конкуренцію і кращі фінансові умови.

Нагадаємо, що у січні збірна України виграла дві гонки на етапі Кубка Європи в Арбері - українці фінішували першими у суперміксті та змішаній естафеті.

Зараз ви читаєте новину «Українська біатлоністка виграла "золото" Кубка Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua