четвер, 03 червня 2021 20:17

Україна перемогою над Північною Ірландією перервала серію із нудних нічиїх

5 років тому Україна програла Північній Ірландії на Євро. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Сьогодні в Дніпрі збірна України проводить другу із трьох товариських ігор перед Євро-2020. Саме сьогодні маємо найсерйознішого суперника – збірну Північної Ірландії.

Команда Шевченка вже втомила всіх нічиїми з аутсайдерами – Фінляндією, Казахстаном і Бахрейном. Обурюватися потихеньку вже починає й футбольна громадськість. І хоч за нас не гратимуть Зінченко й Циганков, але наявних сил достатньо для перемоги. І це буде найкращий подарунок самим собі – настрій перед Євро буде зовсім інший.

Зрештою й тренери повинні починати награвати основу команди – через 10 днів ми мусимо стартувати з Нідерландами в Амстердамі.

Тим часом стали відомі стартові склади команд:

Україна: Бущан, Караваєв, Матвієнко, Забарний, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Малиновський, Зубков, Ярмоленко, Яремчук.

Північна Ірландія: Пікок-Фаррел, Браун, Макнейр, Кеткарт, Баллард, Севілл, Макгінн, Фергюсон, Даллас, Маккенн, Мадженніс

Грають гімни країн.

Гра почалася!

1 хв. Різко почала Україна. Яремчук скинув під удар Ярмоленку, але Андрій не влучив у ворота.

4 хв. Наші починають стрімкими атаками й Караваєва поклав Фергюсон на газон. Однак арбітр Марчіняк порушення не бачить

8 хв. Суперник спробував огризнутися двома контратаками, але Миколенко заблокував обидві.

10 хв. ГОЛ! Україна! Зубков забиває перший гол! Передача Караваєва з правого флангу, Зубков уникає офсайду й б'є головою повз розгубленого голкіпера! – 1:0.

14 хв. Північноірландці кинулися відігруватися, але їхній тривалий штурм з пасом з лівого флангу блокує непрохідний нині Миколенко.

18 хв. Суперник України оговтався від голу й пробує намацати слабкі місця в нашій обороні. Поки їх не видно.

21 хв. Ярмоленко на фланзі закрутив опонента й навісив правою ногою. Ніхто цього не чекав і м'яч викотився в аут.

31 хв. Непогано зігралися Ярмоленко з Яремчуком. Удар Андрія пройшов у сантиметрах від стійки.

33 хв. Класнючу комбінацію розіграли наші! Миколенко виводив на удар Ярмоленка, але вюдисущий Фергюсон заблокував удар нашого "англійця".

37 хв. Бущанище. Навіс із штрафного й удар головю. Георгій потягнув дуже важкий удар!

43 хв. Дві хвилини катають м'яч наші, але суперники стоять стіною в захисті.

45 хв. Малиновський тонко давав на хід Караваєву, але Браун у підкаті встиг вибити м'яч. І відразу йде удар Сидорчука, але не такий, що може претендувати на гол.

Перерва

Другий тайм розпочинається з замін. Бесєдін міняє Яремчука, а Марлос – Зубкова.

47 хв. Північноірландці пішли вперед, а наші якось сумбурно відбиваються.

52 хв. Два удари заблокували наші захисники, а тим часом Малиновський лежить на газоні. Але підводиться хавбек "Аталанти".

55 хв. Поки жодної атаки не провели наші в другому таймі. Якось зникла гра.

61 хв. Заміна в гостей. Лаферті міняє Мадженніса.

63 хв. Малиновський зіпсував перспективний штрафний, пустиви м'яч високо над стійкою.

67 хв. Заспокоїлася трохи гра. Немає тієї гостроти, що була в першому таймі.

71 хв. Лаферті непогано скидав Сміту під удар, але той не влучив у дальній кут.

73 хв. Людина-сенсація Судаков міняє Шапаренка. Ну-ну.

74 хв. І тут же Георгій організовує атаку, забирає на замаху захисника, але не надто вдало віддає на Ярмоленка. Удар встигає парирувати голкіпер.

76 хв. Степаненко змінює Сидорчука.

79 хв. Ух. Караваєв прорвався флангом і дійшов майже до штанги. А ось із якісним прострілом не вийшло.

82 хв. Маккен залишив поле і вийшов Вайт.

86 хв. Ярмоленко!! Ну як так? Зашпортався з м'ячем і не зміг ударити з вбивчої позиції.

90 хв. Гол Бесєдіна не зарахував арбітр. А класна комбінація була за участю Судакова, Марлоса. Артем забивав із метра.

90+2 Макнейр в останній атаці б'є повз ворота. В атаці у відповідь Марлос не влучає з гострого кута. І це все, свистить арбітр. Наша перемога.

7 червня збірна України проведе останній контрольний поєдинок проти збірної Кіпру. А вже 13 червня ми стартуємо на Євро матчем із Нідерландами. Матимемо шанси спростувати зухвалу заяву Франка Де Бура.

Зараз ви читаєте новину «Україна перемогою над Північною Ірландією перервала серію із нудних нічиїх». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua