неділя, 13 листопада 2016 00:09

Україна перемогла Фінляндію і вийшла на друге місце

Збірна України з футболу здобула другу поспіль перемогу у відбірковому турнірі Кубку світу-2018. В Одесі підопічні Андрія Шевченка виграли у Фінляндії – 1:0. Гол на рахунку нападаючого Артема Кравця – йшла 25 хвилина матчу. Раніше Україна перемогла Косово – 3:0, зіграла внічию з Туреччиною – 2:2 та Ісландією – 1:1. Після чотирьох турів українці мають вісім очок і посідають друге місце в групі. Лідер – Хорватія, яка має 10 очок. 7 у Ісландії, 5 – у Туреччини, по одному пункту здобулу Фінляндія та Косово. Матчі 5-го туру заплановані на 24 березня: збірна України зіграє на виїзді проти Хорватії.

Загалом у грі з Фінляндією більше сподобався підсумковий результат, ніж гра нашої команди. Перший тайм ми провели нормально, з методичним тиском на ворота суперника, а гол став квінтесенцією того, що вимагає тренерський штаб. Після перерви команда Шевченка погано контролювала гру. Насамперед не вдалися контратаки: враження, що наші футболісти вкотре неправильно розподілили сили, швидкісних гравців у нас обмаль, поле було важким, а тренерський штаб зволікав із замінами. Ці чинники призвело до нервового перебігу подій, хоча особливо критичних моментів у поєдинку ми уникли.

15 листопада збірна України проведе перший товариський матч під керівництвом нового тренерського штабу. У Харкові гратимемо проти Сербії. Початок – о 21:00, наш сайт вестиме текстову трансляцію.

Україна - Фінляндія 1:0

Гол: Кравець, 25

Україна: П'ятов - Бутко, Кучер, Ракицький, Соболь - Степаненко - Ярмоленко, Зінченко (Ротань, 67), Коваленко (Шахов, 89), Коноплянка (Циганков, 83) - Кравець

Фінляндія: Градецький - Арківуо, Вяльсянен (Саксела, 83), Араюурі, Тойвіо, Райтала - Ринг (Маркканен, 46), Маттіла, Хальсті (Лам, 63), Лод - Пуккі

Попередження: Кравець, Ракицький, Зінченко, Соболь - Лам

Goal Artem Kravets - Ukraine 1-0 Finland (12... chamellion2

Зараз ви читаєте новину «Україна перемогла Фінляндію і вийшла на друге місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua