пʼятниця, 07 жовтня 2016 00:18

Україна втратила перемогу над Туреччиною

У відбірковому матчі кваліфікації Кубка світу-2018 Україна, ведучи під час зустрічі 2:0, втратила перемогу в грі з Туреччиною.

Наша команда забезпечила перевагу подвійним ударом у середині першого тайму. Андрій Ярмоленко з пенальті відкрив рахунок у матчі. Буквально одразу він допоміг відзначитися Кравцю, віддавши йому гольову передачу.

Туреччина мала небагато можливостей у першому таймі. Забити свій м'яч їй допоміг стандарт: після подачі з кута поля Хакана Чалханоглу відзначився Озан Туфан.

Другий тайм вийшов украй напруженим із шансами обох команд забивати. В України хорошим шансом не скористався Кравець, турки відповіли ударом у штангу Дженка Тосуна.

Все вирішили ближче до кінця матчу, коли арбітр поставив пенальті у ворота України - Чалханоглу зрівняв рахунок і приніс своїй команді нічию.

У інших матчах нашої групи Ісландія перемогла Фінляндію - 3:2, а Хорватія на виїзді здолала Косово - 6:0. У ісландців та хорватів по 4 очки після двох матчів, в України і Туреччини - по 2, у фінів та косоварів - по 1.

Після двох нічиїх збірна України зіграє в третьому турі проти Косова в неділю, 9 жовтня.

Туреччина - Україна - 2:2

Голи: Туфан (45), Чалханоглу (81, пенальті) - Ярмоленко (24, пен), Кравець (27)

Туреччина: Бабаджан, Балта (Айхан, 46), Еркін, Озбайракли, Топрак, Топал, Мор, Туфан (Шен, 77), Чалханоглу, Тосун, Унал (Джігерджі, 46).

Україна: П'ятов, Ордець, Соболь, Бутко, Кучер, Коваленко, Степаненко, Зінченко (Сидорчук, 46), Коноплянка (Петряк, 82), Ярмоленко, Кравець (Зозуля, 73).

Попередження: Еркін (24), Чалханоглу (47), Ордець (54), Степаненко (79), Соболь (82), Зозуля (87), Мор (87).

Зараз ви читаєте новину «Україна втратила перемогу над Туреччиною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua