Ексклюзиви
середа, 26 червня 2013 08:48

УЄФА залишив "Бешикташ" і "Фенербахче" без єврокубків

УЄФА залишив "Бешикташ" і "Фенербахче" без єврокубків

Контрольно-дисциплінарна інстанція УЄФА оголосила рішення за підсумками дисциплінарних розглядів щодо "Фенербахче", "Бешикташа" і "Стяуа".

КДІ ретельно вивчила ситуацію у справі "Фенербахче" і "Бешикташа" і застосувала такі санкції:

• "Бешикташ" відсторонений від участі у розіграші Ліги Европи-2013/14.

• "Фенербахче" відсторонений від трьох наступних турнірів УЄФА, в яких він міг би взяти участь, включаючи розіграш Ліги чемпіонов-2013/14. Покарання на третій сезон винесено умовно з випробувальним терміном на п'ять років.

КДІ також ретельно проаналізував ситуацію по справі "Стяуа" і, враховуючи деякі пом'якшувальні обставини, прийняв наступну санкцію:

• "Стяуа" усунена від участі в одному турнірі УЄФА, в якому могла б взяти участь. Покарання винесене умовно з випробувальним терміном на п'ять років.

Всі клуби мають можливість оскаржити рішення КДІ в Апеляційній інстанції УЄФА.

Крім того, щодо представників "Фенербахче" і "Бешикташа", які проходять у справі, КДІ збере додаткову інформацію з метою більш детального вивчення обставин, пов'язаних з кожним конкретним особою.

Зазначимо, що дисциплінарні справи проти "Фенербахче", "Бешикташа" і "Стяуа" були відкриті через підозри в організації договірних матчів.

Зараз ви читаєте новину «УЄФА залишив "Бешикташ" і "Фенербахче" без єврокубків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.03.2011 15:43:09Маша 62.80.166.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ага. как же.Нашли :-). только почему-то гневное письмо Дмитрия Павличенко было опубликовано 3 марта 2011 года(т.е. за 2 недели до убийства), а решение судьи было в мае 2010 г.Вот странно то..
25.03.2011 19:00:13лена193.41.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
значит достал очень всех бы их перестреляли
24.03.2011 23:30:23Богдан79.110.141.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
очередная фантазия могилева.
24.03.2011 19:11:00я195.58.255.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
чё вы злобствуете, может и правда нашли килера
24.03.2011 18:32:12Русский178.93.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
во мля могила-проффессионал,наверное у пиндосины судьи голова наполовину титановая-и ранения в ней огнестрельные и пули прямо рядом с телом лежали,прямь терминатор,а не продажный судья. и с подозреваемым полный бред-по ориентировке искали молодых мужчин не старше 30-35 лет,а задержали мужика 48 лет от роду(отлично сохранился барыга).да и киллеры какие-то неадекватные-создать такой маскарад и идти на дело с таким стволом. ну хоть мусорня не придумала,что убивали с помощью водяного пистолета путем утопления несчастного.полный бред по могилёвски,как и в деле об убийстве детей в Севастополе.ДОСТАЛА КОЗЛИНАЯ мусорня вместе с дауном могилой.
24.03.2011 18:13:54Хулио Иглесиас92.112.153.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Пистолет, который стреляет такими пулями найден у подозреваемого" - да этому Могилеву надо фамилию сменить И ИМЯ ТОЖЕ НА "Аркадий Райкин" - мало ли пистолетов, стреляющих такими пулями у добрых 100 000 населения в карманах сейчас лежит? Быстро однако нашли, по прослым сообщениям не было ни свидетелей ни улик, потом улик стало слишком много и вот те вам на - уже раскрыли, ну Шерлок Холмсы, ну молодцы!!!!.... Ублюдки с подставами...
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути