середа, 30 листопада 2011 17:19

УЄФА може серйозно покарати "Зеніт" через поведінку уболівальників

УЄФА відкрив дисциплінарну справу проти санкт-петербурзького "Зеніту" за незаконні банери та кидання піротехніки під час матчу з кіпрським АПОЕЛом.

Розгляд справи заплановано на 9 грудня. Про це повідомляє ЛігаБізнесІнформ з посиланням на Eurosport.

Дисциплінарний регламент УЄФА запроваджує стосовно клубів, які порушили його положення, широкий спектр штрафних санкцій - від попередження і штрафу до проведення одного або кількох матчів без глядачів або виключення команди з розіграшу Ліги чемпіонів, якщо подібні інциденти мали місце в минулому.

Нагадаємо, інцидент стався 23 листопада на домашньому матчі "Зеніта" з кіпрським АПОЕЛом в рамках групового етапу Ліги чемпіонів (0:0). Протягом усієї зустрічі фанати господарів палили фаєри і димові шашки, у результаті чого поле заволокло димом, що змусило арбітра Фелікса Бриха двічі перервати зустріч на кілька хвилин.

Зараз ви читаєте новину «УЄФА може серйозно покарати "Зеніт" через поведінку уболівальників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua