вівторок, 14 квітня 2009 12:12

У Китаї тренер відлупцював і обматюкав футболіста

Тренер китайського футбольного клубу заявив, що він побив одного зі своїх підопічних в перерві матчу. У першому таймі через помилки футболіста в обороні команда пропустила гол, і тренер накинувся на гравця в роздягальні. За словами наставника, він бив футболіста "дуже сильно".

Тренер накинувся на гравця в роздягальні

Тренер команди "Гуанчжоу" Шень Сянфу зізнався, що побив гравця своєї команди Ван Сяоши 11 квітня в перерві матчу з "Ханчжоу", що завершилася поразкою "Гуанчжоу" з рахунком 2:3. Сянфу розповів, що дуже розсердився, побачивши футболіста, двічі ударив його і дуже жорстко висловився в його адресу. Згодом тренер відзначив, що діяв на користь команди.

Після цього інциденту Ван залишив "Гуанчжоу" і відправився в своє рідне місто Ухань. Прес-служба клубу спростувала повідомлення про те, що причиною від"їзду Вана стала сутичка з тренером.

У чемпіонаті Китаю з футболу регулярно виникають скандали, пов"язані із застосуванням тренерами насильства, а також з корупцією і договірними матчами.

Відзначимо, Шень Сянфу є одним з претендентів на пост головного тренера збірної Китаю.