неділя, 11 липня 2010 19:04

Тур де Франс. Енді Шлек виграв 8-й етап

Велогонщик з Люксембургу Енді Шлеєк став переможцем 8-го етапу гонки "Тур де Франс". Представник команди Saxo Bank найшвидше подолав 189 кілометрів між Стасьон де Руссо і Морзіном.

Слідом за Шлек фінішували іспанець Самуель Санчес з Euskatel і ще один люксембуржець Роберт Гесинк, який виступає за Rabobank.

Відбулася і зміна лідера в загальному заліку. Тепер генеральну класифікацію очолює австралієць Кадел Еванс з команди BMC Racing Team.

Нагадаємо, сьомий етап гонки українці провалили. Кращий результат був у Ярослава Поповича, який фінішував 65-м.

"Тур де Франс", 8-й етап, Стасьон де Русс - Морзін, 189 км

1. Енді Шлек (Люксембург, Saxo Bank) - 4:54.11.

2. Самюель Санчес (Іспанія, Euskaltel-Euskadi) - час лідера

3. Роберт Гесінк (Люксембург, Rabobank) +0.10.

4. Роман Креузігер (Чехія, Liquigas-Doimo) +0.10.

5. Альберто Контадор (Іспанія, "Астана") +0.10.

6. Кадел Еванс (Австралія, ВМС) +0.10.

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Тур де Франс. Енді Шлек виграв 8-й етап». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua