четвер, 19 вересня 2013 16:27

Теніс. Стаховський не впорався з 89-ю ракеткою світу на турнірі в Санкт-Петербурзі

Стаховський зачохлив в Санкт-Петербурзі. Фото: afp.com

Сьогодні, 19 вересня, у Санкт-Петербург (Росія) на турнірі АТР St. Petersburg Open проходять матчі другого кола.

92-а ракетка світу, 327-річний українець Сергій Стаховський не зміг пробитися до чвертьфіналу, зазнавши поразки в трьох сетах від 24-річного португальця Жоао Соуза, що займає у світовому рейтингу 89-е місце, з рахунком 6:3, 4:6, 0:6.

За 1 годину 44 хвилини ігрового часу Сергій узяв дві подачі суперника і втратив дві своїх. На його рахунку десять ейсів і три подвійні помилки. Португалець два рази подав навиліт і двічі помилився на подачі. Раніше тенісисти не зустрічалися.

Зазначимо, що минулого року Стаховський завершив виступ також у другому колі.

У чвертьфіналі суперником Соузи буде четвертий сіяний росіянин Дмитро Турсунов, який розгромив свого співвітчизника Костянтина Кравчука (Q) - 6:3, 6:0.

Теніс. АТР. St. Petersburg Open. Санкт-Петербург (Росія). Приміщення (хард). Призовий фонд $ 455,775. 32 учасники.

Друге коло

Жоао Соуза (Португалія) - Сергій Стаховський (Україна) - 3:6, 6:4, 6:0

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Стаховський не впорався з 89-ю ракеткою світу на турнірі в Санкт-Петербурзі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua