четвер, 10 листопада 2011 16:32

Теніс. Феррер зачохлив Долгополова в третьому раунді Парижа

Сьогодні, 10 листопада, в Парижі (Франція) на турнірі АТР BNP Paribas Masters на закритих кортах (хард) з призовим фондом € 2,227,500 проходять матчі третього кола.

17-та ракетка світу, 23-річний українець Олександр Долгополов, посіяний 14-м, не зміг пробитися до чвертьфіналу, програвши у двох сетах п'ятій ракетці світу, 29-річному іспанцеві Давиду Ферреру (4) - 3:6, 2:6.

Матч тривав 1 годину 13 хвилин. Олександр взяв одну подачу іспанця і п'ять разів упустив свою. На рахунку українця 23 активно виграних м'ячі і 34 невимушені помилки, у його суперника - 17 віннерсів і 8 невимушених.

Це була п'ята зустріч тенісистів і четверта перемога іспанця.

Суперником Давида Феррера (4) в чвертьфіналі буде переможець в матчі Джон Існер (США) - Фелісіано Лопес (Іспанія).

Теніс. АТР. BNP Paribas Masters. Базель (Швейцарія). Закриті корти (хард). Призовий фонд € 2,227,500. 48 учасників.