понеділок, 01 жовтня 2012 14:34

Теніс. Долгополов стартував з перемоги на турнірі в Пекіні

Долгополов перемагав у першому колі 1 годину і 9 хвилин. Фото: podrobnosti.ua

Сьогодні, 1 жовтня, в Пекіні (Китай) на турнірі АТР China Open, на відкритих кортах (хард), з призовим фондом $ 2.205.000 в одиночному розряді проходять матчі першого кола.

20-а ракетка світу, 23-річний українець Олександр Долгополов, посіяний шостим, стартував з перемоги в двох сетах над 63-м номером світового рейтингу 29-річним іспанцем Гільєрмо Гарсія-Лопесом - 6:0, 6:4.

Матч тривав 1 годину 9 хвилин. Долгополов зробив 4 брейка, а його суперник не зумів реалізувати свій єдиний брейк-пойнт. Українець виконав дві подачі навиліт, не припустившись помилок на подачі проти 3 ейсів і 3 подвійних у Гарсії-Лопеса. Між собою тенісисти грали вперше.

За вихід до чвертьфіналу змагань Долгополов посперечається з переможцем матчу Юрген Мельцер (Австрія) - Пабло Андухар (Іспанія).

Теніс. АТР. China Open., Пекін (Китай). Відкриті корти (хард). Призовий фонд $ 2.205.000. Одиночний розряд. 32 учасники.

Перше коло

Олександр Долгополов (Україна, 6) - Гільєрмо Гарсія-Лопес (Іспанія, LD) - 6:0, 6:4

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Долгополов стартував з перемоги на турнірі в Пекіні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua