субота, 25 серпня 2012 13:16

Долгополов не зіграє з Бердихом в півфіналі Вінстон-Сейлема

Долгополов склав зброю у Вінстон-Сейлемі. Фото: podrobnosti.ua

23 серпня у Вінстон-Сейлемі (США) на турнірі АТР Winston-Salem Open на відкритих кортах (хард), з призовим фондом $ 553,125 відбулися чвертьфінальні матчі.

15-а ракетка світу, 23-річний Олександр Долгополов, посіяний під четвертим номером, не зміг пробитися до півфіналу змагань, шлях йому перегородив 24-річний американець Сем Куеррі, який займає в світовому рейтингу 28-ме місце. Олександр у впертій боротьбі поступився з рахунком 5:7, 6:4, 6:7 (3).

Поєдинок тривав 2 години 11 хвилин. За цей час Долгополов реалізував 2 з 9 своїх брейк-пойнтів, а Куеррі - 2 з 5. Українець 7 разів подав навиліт і припустився 4 подвійних помилок. На рахунку американця 20 ейсів і 5 подвійних. Це була третя зустріч тенісистів і перша перемога Куеррі.

У півфіналі суперником Сема Куеррі буде сьома ракетка світу, 26-річний чех Томаш Бердих.

Бердих вийшов у півфінал, обігравши в трьох сетах 28-річного бельгійця Стіва Дарсіса, який займає 81-ше місце в рейтингу ATP - 4:6, 6:2, 6:0.

Матч тривав 1 годину 46 хвилин. Бердих зробив 7 брейків проти трьох у суперника, а також 10 ейсів проти трьох. Завдяки цій перемозі чех зрівняв рахунок в особистому протистоянні з бельгійцем - 1:1.

Раніше Куеррі і Бердих грали двічі і поки в їх протистоянні нічия.

Теніс. АТР. Winston-Salem Open. Вінстон-Сейлем (США). Відкриті корти (хард).