вівторок, 27 вересня 2011 09:56

"Таврія" вдома перемогла "Іллічівець"

Сімферопольська "Таврія" обіграла маріупольський "Іллічівець" з рахунком 3:2 на 11-му турі української прем'єр-ліги.

Команда Семена Альтмана з перших хвилин матчу почала демонструвати агресивний футбол в атаці і зуміла відзначитися на 14-й хвилині зустрічі. Шиндер отримав м'яч від Гігіадзе, від лицьової прострелив на Калиниченка, який потужним ударом потряс дев'ятку воріт Шуста.

Аж до кінцівки першого тайму підопічні Валерія Яремченка намагалися вирівняти гру і зрівняти рахунок, проте з 40-ї по 50-у хвилини на стадіоні в Сімферополі проходив справжній трилер.

Спочатку Гігіадзе та Шиндер вискочили один на один з воротарем "Іллічівця", на форварді збірної України порушили правила, а Гігіадзе успішно реалізував пенальті.

Через три хвилини маріупольська команда зуміла скоротити рахунок в матчі завдяки точному удару Федотова.

Ще через дві хвилини Назаренко зважився на дальній удар, а м'яч після його "пострілу" влетів у дальню дев'ятку воріт Шуста.

Відразу після перерви "Іллічівець" знову скоротив рахунок в матчі після дальнього удару Віценця, проте на більше азовської команди не вистачило до кінця зустрічі.

Україна. Прем'єр-ліга

11-й тур

"Таврія" (Сімферополь) - "Іллічівець" (Маріуполь) - 3:2

Голи: Калиниченко, 14 (1:0); Гігіадзе, 40, пен (2:0); Федотов, 43 (2:1); Назаренко, 45 (3:1); Віценець, 50 (3:2).

Зараз ви читаєте новину «"Таврія" вдома перемогла "Іллічівець"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua