пʼятниця, 26 липня 2013 12:58

Світоліна перемогла Векіч і вийшла у півфінал Baku Cup

Еліна Світоліна вибила другу ракетку турніру ФОТО: sapronov-tennis.org

26 липня у Баку (Азербайджан) на турнірі WTA Baku Cup проходять чвертьфінальні матчі.

71-а ракетка світу, 18-річна українська тенісистка Еліна Світоліна, посіяна під 7-м номером, стала півфіналісткою після впевненої перемоги над другою ракеткою турніру 17-річною хорваткою Доной Векіч, яка займає у світовому рейтингу 64-е місце, з рахунком 6:2, 6:3.

Поєдинок тривав 1 годину 27 хвилин. Еліна зробила шість брейків і двічі втратила свою подачу. На рахунку українки чотири ейси і одна подвійна помилка, а її суперниця на подачі помилок не допустила і навиліт жодного разу не подала. Тепер в особистому протистоянні тенісисток українка попереду з рахунком 2:0.

19-річна українка Катерина Козлова, яка займає в рейтингу WTA 213-у позицію, завершила свій виступ. У матчі проти 89-ї ракетки світу 28-річної представниці Казахстану Галини Воскобоєвої юна українка поступилася у трьох сетах з рахунком 6:4, 3:6, 1:6.

Тенісистки грали 2 години 3 хвилини. Козлова зробила три брейки, але шість разів упустила свою подачу. Подавши один раз навиліт, Катерина двічі помилилася на подачі проти чотирьох ейсів і двох подвійних помилок у Воскобоєвої. Між собою суперниці зустрічалися вперше.

Козлова залишає турнір, заробивши 30 рейтингових очок і $ 2200 призових.

А Воскобоєва у чвертьфіналі зіграє проти румунки Александри Каданту (4), яка була сильнішою від Менді Мінеллі з Люксембургу - 5:7, 6:1, 6:3.

Теніс. WTA. Baku Cup. Баку (Азербайджан). Відкриті корти (хард). Призовий фонд $ 235.000. 32 учасниці.

? фіналу

Еліна СВІТОЛІНА (Україна, 7) - Донна Векіч (Хорватія, 2) - 6:2, 6:3

Друге коло

Галина Воскобоєва (Казахстан) - Катерина КОЗЛОВА (Україна, Q) - 4:6, 6:3, 6:1

Зараз ви читаєте новину «Світоліна перемогла Векіч і вийшла у півфінал Baku Cup». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua