неділя, 28 листопада 2021 16:49

Швед обігнав норвежців у біатлонній спринтерській гонці

Самуельссон має амбітні плани на Олімпіаду. Фото: Reuters

На першому етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді (Швеція) завершився чоловічий спринт. Перемогу в ньому здобув швед Себастіан Самуельсон. Другий результат показав норвежець Ветле Шостад Крістіансен. Третім на фініш прийшов ще один норвежець Йоганнес Бйо. Найкращим серед українців став Дмитро Підручний, який посів 21 місце з чистою стрільбою.

Дві секунди Підручному поступився Антон Дудченко. Антон припустився одного промаху та фінішував на 24 місці.

Гірше пробіг дистанцію Богдан Цимбал. З одним промахом він відстав від переможця на 2 хвилини та 4 секунд і посів 52 місце. Андрій Доценко фінішував 88-м, а Денис Насико примудрився настріляти 4 промахи та посів 106 місце.

Другий етап Кубка світу також пройде в Естерсунді. Вже 2 грудня жінки та чоловіки побіжать спринт.

Зараз ви читаєте новину «Швед обігнав норвежців у біатлонній спринтерській гонці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua