пʼятниця, 16 червня 2006 10:27

Швеція вибиває Парагвай з Кубку світу

Другий матч поспіль збірна Швеції грала проти команди, яка обрала на матч яскраво захисну тактику. Проте цього разу підопічні Лагербека, хоч і на останніх хвилинах, але зуміли зламати опір суперника - 1:0.

Парагвайці, які навіть у матчі з Англією програли лише через автогол, довели, що захищатись уміють, і вчора шведи відчули це на собі. Матч, який проходив у безперестанних атаках збірної Швеції, до 89 хвилини надзвичайно нагадував биття об стіну горохом. Гра стала справжнім бенефісом голкіпера Парагваю Альдо Бобадільї, який раз по раз рятував свою команду.

Проте влучний удар Фредеріка Юнгберга, 29 років, після пасу Ольбака таки приніс вистраждану перемогу шведам.

Група В

Швеція - Парагвай - 1:0 (0:0)

15 червня. Берлін. "Олімпіаштадіон". 72000 глядачів.

Суддя: Любош Міхел (Словакія)

Швеція: Ісакссон, Мельберг, Лючіч, Едман, Кальстрем (Елмандер, 86), Вільгельмссон (Юнсон, 68), Ліндерот, Александерссон, Юнгберг, Ларссон, Ібрагімович (Ольбак, 46)

Тренер: Ларс Лагербек.

Парагвай: Бобаділья, Нуньєс, Гамарра, Касерес, Каньіса, Бонет (Баррето, 81), Акунья, Паредес, Ріверос (Дос Сантос, 62), Вальдес, Санта Крус (Лопес, 63).

Тренер: Анібаль Руїс (Уругвай).

Попередження: Ліндерот (14), Лючіч (48), Ольбак (60) - Каньіса (4), Акунья (51), Паредес (74).

Голи: Юнгберг (89).

Гравець матчу: Альдо Бобаділья.

Зараз ви читаєте новину «Швеція вибиває Парагвай з Кубку світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua