четвер, 31 травня 2012 10:35

Швеція тричі забила Ісландії, напіврезерв Іспанії розгромив корейців: результати товариських матчів 30 травня

Златан Ібрагімович у матчі з Ісландією відзначився голом і результативною передачею. Фото: afp.com

Національні збірні продовжують підготовку до Євро-2012.

Суперник України збірна Швеції переграла Ісландію з рахунком 3:2. Рахунок відкрив Златан Ібрагімович вже на другій хвилині матчу - форвард скористався пасом Ларссона з флангу і завдав відмінного удару майже з лінії штрафного. Златан взяв участь і в другому голі, віддавши вивірену передачу на дальню штангу - простріл замкнув Тойвонен. Ще в першому таймі ісландці скоротили відставання в рахунку. Скюласон навісив з флангу, Мельберг втратив Сіхорсона, який головою переправив м'яч у кут.

У кінцівці зустрічі воротар ісландців Налдорссон припустився грубої помилки, вибивши м'яч прям на Вернблум. Той точно закинув на Вільгельмссона в штрафний, а півзахисник "Аль-Хиляла" в дотик пробив голкіпера. У компенсований час Ісландія відіграла ще один м'яч - після подачі кутового Йонассон пробив головою.

Швеція - Ісландія 3:2

Голи: Ібрагімович, 2 (1:0), Тойвонен, 15 (2:0), Сіхорсон, 29 (2:1), Вільгельмссон, 81 (3:1), Йонассон, 93 (3:2)

Збірна Іспанії грала проти корейців напіврезервним складом - знову не було гравців "Барселони" і "Атлетіка". Однак це не завадило "червоній фурії" розгромити Корею. Рахунок відкрив Фернандо Торрес, відгукнувшись на закид у штрафний Бено. В кінці першого тайму Та Хун Кім рахунок зрівняв, але друга половина була повністю за іспанцями - спочатку пенальті, призначений за гру руками, реалізував Хабі Алонсо. Потім Санті Касорла обдурив корейського воротаря і стінку, забивши низовим ударом зі штрафного. Оформив розгром Альваро Негредо.

Іспанія - Корея 4:1

Голи: Торрес, 11 (1:0), Кім, 43 (1:1), Хабі Алонсо, 53 (2:1), Касорла, 58 (3:1), Негредо, 82 (4:1)

Голландці в Роттердамі переграли міцну збірну Словаччини. На початку гри Афеллай прострілив з флангу, а Салата зрізав м'яч в ближній кут. У другій половині ван дер Ваарт підхопив м'яч в штрафний і відправив його повз Мухи, який далеко вийшов.

Голландія - Словаччина 2:0

Голи: Салата, 8 (автогол), ван дер Ваарт, 75

Нагадаємо, раніше збірна Росії зіграла внічию з командою Литви (0:0).

Зараз ви читаєте новину «Швеція тричі забила Ісландії, напіврезерв Іспанії розгромив корейців: результати товариських матчів 30 травня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua