середа, 15 липня 2020 08:44

Божевільний гол і дві передачі. Малиновський феєрить в Італії

На рахунку Руслана Малиновського уже 7 забитих м'ячів. Фото Рейтер

У матчі 33-го туру Серії А "Аталанта" з великим рахунком 6:2 здолала "Брешію", що дозволило команді піднятися на 2-ге місце в турнірній таблиці.

Український легіонер бергамасків Руслан Малиновський відзначився диво-голом і двома асистами. Хет-трик зробив Маріо Пашалич.

Аталанта забила чотири голи ще у першій половині зустрічі. На старті гри команди обмінялися голами. Пас на Пашалича віддав Руслан Малиновський. Потім Де Рон зробив рахунок 2:1. А на 28-ій хвилині Малиновський забив потужним ударом третій гол своєї команди. До перерви ще забив Сапата. У другій половині гри український легіонер віддав ще один результативний пас на Маріо Пашалича. На 74-ій хвилині українця замінили.

Загалом на рахунку Малиновського 7 результативних ударів і 4 гольові передачі.

Після цієї перемоги "Аталанта" піднялася на друге місце, маючи 70 балів. У "Інтера" й "Лаціо" по 68 очок, але они провели на 1 гру менше.

Зараз ви читаєте новину «Божевільний гол і дві передачі. Малиновський феєрить в Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua