Капітан "Шахтаря" Даріо Срна подарував донецьким дітям 20 тонн мандаринів. Про це повідомляється на офіційному сайті клубу.
Фрукти від хорватського футболіста отримають більше 23 тисяч школярів Донецька. Також до кожного подарунка Срна доклав листівку з власним зображенням. Першими цитрусові отримали учні шкіл Будьоннівського і Пролетарського районів. "Всі 11 років виступів у Донецьку він постійно відчуває підтримку вболівальників. Тепер настав момент, коли Даріо сам хоче підтримати донеччан", - йдеться у прес-релізі.
Відзначається, що спортсмен закупив мандарини на батьківщині, в місті Меткович. Таким чином капітан команди вніс вклад в проект власника "Шахтаря" Ріната Ахметова "Допоможемо дітям".
Срна виступає за донецький клуб з 2003 року. У складі "Шахтаря" він провів 268 зустрічей, забив 26 м'ячів, вісім разів вигравав чемпіонат України, п'ять разів - Кубок, а в 2009 році став володарем Кубка УЄФА.




















Коментарі