понеділок, 27 серпня 2012 16:10

"Спартак" програв "Тереку", дубль Ето'о врятував "Анжі": результати 6-го туру РПЛ

Дубль капітана футбольного клубу "Анжі" Самюеля Ето'О приніс команді перемогу над новачком прем'єр-ліги - саранською "Мордовією". Матч відбувся 26 серпня на стадіоні "Динамо" в Махачкалі і закінчився з рахунком 4:2, повідомляється на сайті Російської футбольної прем'єр-ліги.

На 14-й хвилині гри гол у ворота суперника забив нападаючий "Анжі" Ласін Траоре, а на 36-й хвилині Руслан Мухаметшин з "Мордовії" зрівняв рахунок. На 41-й хвилині махачкалинський команду вивів вперед Каміль Агаларов, але на 65-й хвилині гол у ворота "Анжі" забив Максим Рогов. У підсумку дагестанський клуб здобув перемогу завдяки дублю Ето'О (79-а і 81-а хвилини).

Московський "Спартак" програв грозненському "Тереку" і втратив можливості стати лідером чемпіонату Росії з футболу, повідомляє "Інтерфакс". Матч шостого туру чемпіонату Росії, який пройшов у суботу, 25 серпня, в Грозному, завершився з рахунком 2:1 на користь "Терека".

Футболісти казанського "Рубіна" обіграли петербурзький "Зеніт" з рахунком 2:1. Зустріч проходила в Санкт-Петербурзі на стадіоні "Петровський". Ця поразка стала першою для пітерського клубу в нинішньому чемпіонаті.

В даний час трійка лідерів турнірної таблиці виглядає наступним чином: "Зеніт" (13 очок), "Терек" (13 очок), "Спартак" (12 очок). Останнє місце займає московське "Динамо", повідомляє "Лента".

Прем'єр-ліга

6-й тур

Кубань - Волга НН

27 серпня, 19.30

Амкар - Краснодар 2:2 (2:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 20 Мовсисян, 0:2 - 25 Мовсисян, 1:2 - 27 Бурмістров, 2:2 - 37 Рябокобиленко.

ЦСКА - Крилья Совєтов 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 6 Цауня, 2:0 - 41 Тошич, 3:0 - 85 Муса.

Анжі - Мордовія 4:2 (2:1, 2:1)

Голи: 1:0 - 14 Траоре, 1:1 - 36 Р-н Мухаметшин, 2:1 - 41, автогол Дуймовіч, 2:2 - 65 Рогов, 3:2 - 79 Ето'О, 4:2 - 81 Ето'О.

Локомотив - Динамо 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 0:1 - 12 Кокорін, 1:1 - 21 Майкон, 1:2 - 59 Джуджак, 2:2 - 65 Н'Дойе, 2:3 - 68 Нобоа.

Зеніт - Рубін 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 25 Файзулін, 1:1 - 52, пенальті Натхо, 1:2 - 61 Р. Єрьоменко.

Терек - Спартак 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - 66 Інсаурральде, 1:1 - 80 Лебеденко, 2:1 - 90 Феррейра.

Ростов - Аланія 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 1 Неко, 1:1 - 42 Голенда, 2:1 - 45 Голенда, 3:1 - 61 Голенда.

Зараз ви читаєте новину «"Спартак" програв "Тереку", дубль Ето'о врятував "Анжі": результати 6-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua