середа, 19 січня 2022 23:35

Шок у першій же грі. Україна сенсаційно програла на старті Євро-2022 з футзалу

Чоловіча збірна України з футзалу. Фото: Асоціація футзалу України

Чоловіча збірна України з футзалу невдало стартувала на чемпіонаті Європи 2022 року.

У першій зустрічі групового етапу фінальної стадії наша команда сенсаційно програла господарям Нідерландам - 2:3.

Для українців початок поєдинку виявився вдалим, адже Михайло Зварич відкрив рахунок уже на першій хвилині.

Перша половина так і закінчилася з рахунком 1:0.

На старті другої 20-хвилинки господарі приголомшили наших футзалістів двома голами. А на 30-й забили ще й третій м'яч.

На останніх хвилинах зустріч "синьо-жовті" почали штурмувати нідерландців, використовуючи п'ятого польового гравця. Проте все, чого вони домоглися, - це скоротити рахунок після точного удару Петра Шотурми.

Поразка 2:3 суттєво зменшує шанси збірної України на вихід у чвертьфінал.

В іншому матчі групи Португалія здобула вольову перемогу над Сербією - 4:2.

Чоловіча збірна України бере участь уже в 11-му чемпіонаті Європи з футзалу.

На останніх п'яти континентальних форумах "синьо-жовті" незмінно вилітали на стадії чвертьфіналу.

З групи далі виходять дві кращі команди.

Наступний матч українці зіграють 23 січня проти сербів.

Зараз ви читаєте новину «Шок у першій же грі. Україна сенсаційно програла на старті Євро-2022 з футзалу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua