четвер, 14 червня 2012 11:18

Снейдер плакав, Роббен заплутався у дротах: Гомес переміг Нідерланди у Харкові
17

Збірні Нідерландів та Німеччини зіграли у Харкові

Збірна Німеччини у другому турі Євро-2012 обіграла команду Голландії з рахунком 2:1 і майже точно забезпечила собі місце у чвертьфіналі. У першому таймі два м'ячі у ворота збірної Голландії забив Маріо Гомес. Голландці змогли відповісти тільки точним ударом Робіна ван Персі на 73-й хвилині.

Перший тайм матчу в групі В проходив за повної переваги збірної Німеччини. У другому таймі гра вирівнялася: голландці змогли створити декілька небезпечних моментів, але фінальний штурм воріт Мануеля Нойєра у них не вийшов. Тепер, щоб вийти у чвертьфінал, голландцям необхідно перемагати португальців з великим рахунком і сподіватися на перемогу Німеччини в матчі з Данією.

Дубль Маріо Гомеса дозволив німецькому форварду наздогнати у списку бомбардирів росіянина Алана Дзагоєва - тепер в обох футболістів по три м'ячі після двох ігор.

Раніше в групі В свій матч зіграли і португальці з данцями. Збірна Португалії виграла 3:2 і набрала перші очки на турнірі.

Зараз ви читаєте новину «Снейдер плакав, Роббен заплутався у дротах: Гомес переміг Нідерланди у Харкові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua