субота, 05 червня 2010 18:18

Скьявоне виграла "Ролан Гаррос"

Переможницею жіночого турніру Відкритого чемпіонату Франції стала італійка Франческа Скьявоне.

У фінальному поєдинку 29-річна мешканка Мілана, 17-й номер посіву, в двох сетах обіграла австралійку Саманту Стосур - 6:4, 7:6.

Після програного першого сету Стосур дуже сильно стартувала у другому, виграючи по ходу 4:1. Однак Скьявоне зібралася і взяла три гейми підряд. Доля титулу вирішилася на тай-брейку. Франческа не стала відкладати справу до третьої партії і чудово зіграла на тай-брейку - 7:2.

Цей титул став першим для італійки на турнірах Великого Шолома. До цього кращим її досягненням був вихід у чвертьфінал на US Open (2003) і Wimbledon (2009). У парному розряді Скьявоне на торішньому Ролан Гарросі дісталася до фіналу.

Ролан Гаррос.

Жінки.

Одиночний розряд.

Фінал

С. Стосур (Австралія) - Ф. Скьявоне (Італія) - 0-2 (4:6, 6:7)

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Скьявоне виграла "Ролан Гаррос"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua