пʼятниця, 25 червня 2010 11:49

Скромна Словаччина відправила Італію слідом за французами (ФОТО)
20

Скромні словаки, вперше приїхавши на мундіаль, з першої ж спроби вийшли з групи, по дорозі відправивши додому не кого-небудь, а діючого чемпіона світу італійців.

Драматичний матч закінчився перемогою Словаччини - 3:2, причому всю гру чемпіони світу змушені були відігруватися.

Вже в першому таймі словаки підтвердили, що в Італії в обороні багато проблем: помилка де Россі - Кучка кинув у прорив Віттеку, і той забив у кут воріт. На 74-й хвилині Віттек оформив дубль, і здавалося, що італійці зараз і зовсім потухнуть.

Але за 15 хвилин до фінального свистка команди встигли не тільки забити три голи, але й мало не побилися, коли Ді Натале забив другий гол і опинився в сітці воріт, де напав на воротаря словаків, щоб швидше забрати м'яч в центр поля.

Був ще й фінальний штурм "скуадри адзурри", але успіх італійцям більше не посміхнувся. Італія їде додому слідом за французами, пише "Блик".

Зараз ви читаєте новину «Скромна Словаччина відправила Італію слідом за французами (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua