пʼятниця, 30 жовтня 2020 09:37

Скрипник розповів, чому "Зоря" програла "Бразі"

Віктор Скрипник очолює "Зорю" із літа 2019 року. Фото: ФК "Зоря"

Головний тренер "Зорі" Віктор Скрипник прокоментував поразку "Браги" в матчі другого туру Ліги Європи.

На думку українського тренера, на результаті матчу позначилася реалізація гольових моментів.

"Ми програли дуже хорошій команді, яка дуже технічна. У них хороші гравці, зіграні. Першу п'ятихвилинку, можна сказати, ми залишилися в роздягальні, а вони вийшли на поле. Після двох м'ячів, тягар скинули і почали грати. Те, що проходить в УПЛ, в єврокубках з такою командою не проходить. Відразу карається гострим моментом або голом.

Так, ми награли на голи, але виконання у нас і у "Браги", якщо відверто, відрізняється. Не можу сварити свою команду, бажання було. Були моменти, але в той же час, якість гри суперника була краща, ніж наша.

Єдиний камінь в наш город – чому гравці включилися після 0:2, а не відразу з перших хвилин працювали як ті 60-70 хвилин. Потім з кожною хвилиною віра в те, що повернемося в гру, пропадала. Гол на останніх хвилинах, це як вітамінка, але не таблетка, після якої ми ожили. Ми намагалися, але є така межа, яку ми не можемо переступити", - цитує Скрипника офіційний сайт "Зорі".

"Зоря" після 2 турі Ліги Європи не має залікових очок. Наступний матч у турнірі команда проведе 5 листопада проти грецького АЕКа.

Зараз ви читаєте новину «Скрипник розповів, чому "Зоря" програла "Бразі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua