понеділок, 22 вересня 2008 09:55

Сколарі знає хто стане чемпіоном англійської Прем"єр-ліги

Головний тренер лондонського "Челсі" Луіс Феліпе Сколарі залишився задоволений грою своєї команди в матчі 5-го туру англійської Прем"єр-ліги проти "Манчестер Юнайтед" (1:1).

"Наш півзахист перші 15-20 хвилин перебудовувалася, тому що ми втратили Деку на розминці перед грою. Суперник добре грав у цей час, пресингував і забив. Це нормальний стиль гри для "Манчестер Юнайтед". Я задоволений, тому що мої гравці показали характер. Баллак був готовий на 45 хвилин, але вийшов у стартовому складі та показав дивовижну волю до перемоги

Мікел провів фантастичний матч. Він грав по всьому полю, бився, боровся за верхній поверх. Боротьба в чемпіонаті йде не лише між "МЮ" та "Челсі", вона відбувається між п"ятьма або шістьма командами. Думаю, число претендентів на чемпіонство звузиться до двох після 20 ігор чемпіонату. Зараз навіть перевага в три очки нічого не означає. Команди йдуть дуже щільно", — цитує Сколарі офіційний сайт "Челсі".

"Спортивный аналитик"

Зараз ви читаєте новину «Сколарі знає хто стане чемпіоном англійської Прем"єр-ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua