вівторок, 23 червня 2009 15:13

Сідні Кросбі спить з Кубком Стенлі (ФОТО)

Одноклубники сфотографували капітана "Піттсбурга" Сідні Кросбі сплячим в обнімку з Кубком Стенлі. Для 21-річного форварда перемога у фіналі плей-офф над "Детройтом" - перший серйозний успіх у кар"єрі.

Вдруге поспіль у фінальному протистоянні зійшлися "Детройт ред Вінгз" та "Піттсбурґ Пінґвінз".

Торік "Детройт" переміг із загальним рахунком — 4:2. Влітку 2008-го узяв у "Піттсбурґа" одного з найкращих снайперів — словака Маріана Ґоссу. Проте той знову програв вирішальне протистояння.

Для виявлення переможця знадобилося сім матчів. Піттсбурґ програв перші два поєдинки на виїзді, але як і в чвертьфінальному протистоянні проти Вашингтона зумів взяти реванш удома. Далі команди знову обмінялися домашніми виграшами, а у вирішальному поєдинку "Пінгвіни" виграли — 2:1 і вперше з 1992-го здобули Кубок Стенлі. Для "пінгвіна" Руслана Федотенка це вже другий Кубок Стенлі в кар"єрі. У 2004 році вихованець "Сокола" здобув трофей у складі "Тамби Бей".

За матеріалами Sports.ru, Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Сідні Кросбі спить з Кубком Стенлі (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua