субота, 15 жовтня 2011 19:05

"Шахтар" в овертаймі вирвав перемогу в "Таврії"

У матчі 13-го туру прем'єр-ліги Україна сімферопольська "Таврія" програла донецькому "Шахтарю" з рахунком 1:3.

Рахунок вже на 28-й хвилині точним ударом метрів з 15-ти відкрив Луїс Адріано. Через 8 хвилин господарі відновили рівновагу завдяки пострілу з-за штрафного Назаренко.

Вирвати перемогу "Шахтар" зміг лише під завісу матчу. На другій доданій хвилині Шевчук, увірвавшись в штрафний зліва, точно низом пробив у ближній кут воріт сімферопольців. А контрольний постріл по деморалізованим кримчанам через три хвилини завдав, водночас оформивши дубль, Луїс Адріано.

Таврія - Шахтар 1:3

Голи: Назаренко, 36 - Адріано, 28, 90 +5, Шевчук, 90 +4

Таврія: Кахріман, Путраш, Монахов, Аделейе, Любічіч, Корнєв, Кайта, Назаренко, Калиниченко (Галюза, 61), Любенович, Ідахор (Шиндер, 68)

Шахтар: Рибка, Срна, Ракицький, Чигринський, Шевчук, Хюбшман (Фернандіньо, 67), Мхітарян, Коста, Жадсон (Тейшейра, 57), Вілліан, Адріано

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" в овертаймі вирвав перемогу в "Таврії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua