вівторок, 10 липня 2012 23:16

"Шахтар" в Луганську виграв Суперкубок України

"Шахтар" не залишив шансів землякам з "Металурга". Фото: donbass.ua

Донецький "Шахтар" став володарем Суперкубка України, обігравши в Луганську земляків з "Металурга" з рахунком 2:0.

Рахунок гірники відкрили вже на 5-й хвилині: Луїс Адріано сповна скористався прострілом Срни з правого флангу і буквально вколотив сферу в сітку воріт Бандури. Через півгодини Дуглас Коста подвоїв перевагу "Шахтаря", результативно пробивши з лінії штрафного.

Другий тайм пройшов за повної переваги "Шахтаря", проте "Металург" мав дві реальні можливості забити. Але в обох випадках блискуче зіграв Андрій Пятов, витягши, здавалося б, безнадійні м'ячі.

У цьому матчі у футболці "Шахтаря" дебютував екс-форвард "Металіста" Марко Девіч, але забити йому не вдалося.

Зазначимо, що закінчував "Металург" гру в меншості: другу жовтку картку, а слідом за нею і червону, отримав на 85-й хвилині Воловик.

Суперкубок України

"Металург" Д - "Шахтар" 0:2

"Металург" Д.: Бандура, Морозюк, Чечер, Воловик, Голайдо, Макрідіс, Лазіч (Прийма, 65), Нельсон, Димитров (Іванко, 81), Соарес (Данило, 46), Казарян.

"Шахтар": П'ятов, Срна, Ракицький, Кучер, Рац, Степаненко, Фернандіньо, Коста (Ілсіньо, 64), Тейшейра (Девіч, 77), Мхітарян, Адріано (Едуардо, 64).

Голи: Адріано (5), Коста (34).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" в Луганську виграв Суперкубок України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua