неділя, 04 серпня 2013 21:17

"Шахтар" тричі забив "Динамо" на "Донбас Арені"

Едуардо забив 200-й гол "Шахтаря" на "Донбас Арені" ФОТО: shakhtar.com

На "Донбас Арені" у Донецьку відбувся центральний матч четвертого туру прем'єр-ліги України. Місцевий "Шахтар" зустрівся з київським "Динамо". Гра принципових суперників завершилася перемогою чемпіонів країни - 3:1.

Суперники обмінялися голами вже до 8-й хвилині протистояння - спершу Даріо Срна вразив ворота Максима Коваля точним ударом зі штрафного, а гості відповіли голом у виконанні Юнеса Баланда. Після активного початку суперники почали діяти обережніше, наступний забитий м'яч вболівальники побачили відразу після перерви - капітан "гірників" віддав пас з центру поля, Тайсон виграв верхову дуель у Даніло Сілви, головою скинув м'яч на дальню штангу, і Едуардо да Сілва забив другий гол " Шахтаря ". Закріпив перевагу "гірників" Алекс Тейшейра, впевнено завершивши швидку контратаку оранжево-чорних.

"Шахтар" здобув четверту перемогу в сезоні і набрав 12 очок, динамівці зазнали першої поразки в чемпіонаті, маючи в активі сім очок. Ця зустріч зібрала на трибунах "Донбас Арени" 52 667 уболівальників.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга

Четвертий тур

Шахтар (Донецьк) - Динамо К (Київ) - 3:1

Голи: Срна, 2 (1:0); Беланда, 8 (1:1); Едуардо, 52 (2:1); Тейшейра, 84 (3:1).

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук (Соболь, 82), Хюбшман, Гречишкін (Едуардо, 46), Тейшейра, Коста (Фред, 73), Тайсон, Луїс Адріано

Динамо: Коваль, Даныло Сілва, Хачеріді, Селін, Тремулінас, Велозу, Аруна, Ярмоленко (Безус, 79), Беланда (Ідейє, 71), Гусєв (Ленс, 61), Мбокані

Попередження: Кучер, 34; Адріано, 59 - Аруна, 45; Ярмоленко, 56; Хачеріді, 59; Мбокані, 75.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" тричі забив "Динамо" на "Донбас Арені"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua