четвер, 02 лютого 2012 10:19

"Шахтар" програв п'ятій команді чемпіонату Норвегії
8

Донецький "Шахтар" в рамках підготовки до другої частини сезону провів черговий спаринг. У середу гірникам протистояв клуб "Одд Гренланд", який у минулому сезоні посів п'яте місце в чемпіонаті Норвегії.

Донеччани повели в рахунку в середині першого тайму - після навісу Ілсіньо м'яч у ворота суперника переправив Кривцов. Проте утримати переможний рахунок "Шахтарю" не вдалося. На 63-й хвилині Феван, реалізувавши пенальті, відновив рівновагу. А на 79-й хвилині після розіграшу кутового Йонсен головою переправив м'яч у ворота Шуста.

Свій наступний матч "Шахтар" проведе у четвер, 2 лютого. У рамках Copa del Sol гірники зустрінуться з норвезьким клубом "Тромсе". Початок матчу - о 20:00. Трансляція - на каналі "Футбол".

Контрольний матч

"Шахтар" (Україна) - "Одд Гренланд" (Норвегія) - 1:2 (1:0)

Голи: Кривцов, 22 (1:0), Феван, 63 (1:1), Йонсен, 79 (1:2).

"Шахтар": Шуст, Чижов, Кривцов (Ракицький, 57), Кобін, Шевчук (Рац, 46), Степаненко (Хюбшман, 57), Гай (к), Ілсіньо (Вілліан, 46), Патрік (Коста, 65), Таргамадзе (Едуардо, 65), Селезньов (Агахова, 65).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" програв п'ятій команді чемпіонату Норвегії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua