четвер, 22 лютого 2007 09:31

Шевченко врятував матч у Порту

Одноклубники вітають Шевченка з забитим м'ячем у ворота "Порту"

Вчора ще вісім команд зіграли свої перші матчі в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Три поєдинки закінчилися унічию. Лише "Ліверпулю" вдалося перемогти. Англійський клуб був сильнішим за "Барселону" на її полі - 2:1.

"Челсі" зустрічався з колишнім клубом його теперішнього наставника Жозе Моурінью "Порту". Уже на 12-й хвилині рахунок відкрив Раул Мейрелеш. Однак усі сподівання португальських уболівальників на перемогу у поєдинку через чотири хвилини розвіяв форвард "Челсі" Андрій Шевченко, 30 років. Після пасу Роббена, українець чітко пробив у дальній кут воріт і встановив рівновагу у матчі.

Протягом усієї зустрічі обидві команди демонстрували яскравий атакуючий футбол. Однак рахунок на табло не змінився. Тепер доля путівки до чвертьфіналу вирішуватиметься 6 березня у Лондоні.

Результати матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (21 лютого)

Голи: Камбьяссо, 29, Майкон, 76 - Вілья, 64, Сільва, 86

Зараз ви читаєте новину «Шевченко врятував матч у Порту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua