неділя, 11 червня 2017 21:56

Шевченко відреагував на перемогу над Фінляндією

Шевченко: "Сказав гравцям, щоб максимально виклалися". Фото: sportrezult.ru

Збірна України перемогла Фінляндію з рахунком 2:1 в матчі кваліфікації Кубка світу. За гостей м'ячі забили Євген Коноплянка та Артем Бесєдін, який вийшов на заміну. За Суомі відзначився Йоел Пог'янпало.

Наставник гостей Андрій Шевченко прокоментував результат зустрічі.

"Хочу подякувати команді, уболівальникам, які приїхали сюди. У першому таймі не вистачало сил, футболісти втомилися. Але їхня самовіддача, зарядженість на боротьбу все переважила. Я їм вдячний, що вони сьогодні віддали всі сили, в перерві попросив максимально викластися для того, щоб досягти перемоги. Для нас сьогодні був важливий результат. Ми вичавили максимум, адже грати в хороший футбол у нинішньому фізичному стані гравців неможливо.

Заміни? Планова була в Селезньова, ми знали, що у нього була травма, тому Бесєдін постійно розминався. І Селезньов, і Бесєдін виконали величезний обсяг роботи, чіплялися за м'яч, Артем забив. А решту замін ми планували по ситуації.

З Селезньовим у мене ніколи не було жодних проблем. Сподіваюся, що до вересня він підійде в абсолютно іншій формі.

Ми чекали, що фіни гратимуть в два нападаючих, вони зіграли в одного. В іншому ми чекали приблизно такої гри. Десь навіть збірна Фінляндії перевершила наші очікування, але виключно через нашу втому. Але і, звичайно, у команди було велике бажання добре зіграти перед своїми вболівальниками", - сказав Андрій Миколайович.

Свої наступні матчі збірна України зіграє проти Туреччини дома 2 вересня і проти Ісландії на виїзді 5 вересня.

Зараз ви читаєте новину «Шевченко відреагував на перемогу над Фінляндією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua