середа, 28 березня 2018 11:09

Шевченко врятував Україну від поразки в матчі з Уельсом

Збірна України зразка 2001 року не потрапила на Кубок світу

28 березня 2001 року збірна України зіграла внічию - 1:1 відбірний матч Кубка світу з футболу проти команди Вельса.

Рахунок у матчі відкрив валлієць Джон Хартсон на 12 хвилині. Захисники України дали змогу виконати небезпечну подачу в район 11-метрової позначки, де Хартсон в один дотик відправив м'яч у сітку воріт Шовковського.

Наша збірна намагалася переломити хід матчу, але в першому таймі їй це не вдалося.
А в другій половині гри Андрій Шевченко зрівняв рахунок. Гол створили Кардаш і Несмачний, які на лівому фланзі нашої атаки пройшли весь захист суперника. Андрій прострілив, а Шевченко заніс м'яч у порожні ворота - 1:1.

За інерцією Україна створила ще кілька моментів, але на висоті був воротар Уельсу. Найреальніший шанс вивести гостей уперед утратив Андрій Воробей. Наприкінці матчу він після пасу Шевченка вийшов сам на сам із голкіпером, але влучив у виставлену руку.

Але останнє слово залишилося за господарями. Крейг Белламі небезпечно бив із карного майданчика, але Шовковський парирував удар.

У тому відборі збірна України посіла друге місце після збірної Польщі. Ми мусили грати стикові матчі за право поїздки в Японію і Корею зі збірною Німеччини. У Києві було зафіксовано нічию - 1:1, а в Дортмунді господарі нас жорстоко розбили – 4:1.

Зараз ви читаєте новину «Шевченко врятував Україну від поразки в матчі з Уельсом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua