Після переходу в лондонський "Челсі" Андрій Шевченко, 29 років, провів своє перше тренування. Він заявив, що для досягнення попередніх успіхів ще має попрацювати над собою, повідомляє офіційний сайт клубу.
Багато фахівців вважають, що Андрій ідеально підходить для гри у англійській Прем"єр-лізі. Український футболіст має важливу здатність грати не лише на позиції форварда, а й відтягуватися у глибину поля. Крім того Шевченко має хороше гольове чуття.
- Безумовно, англійський футбол більш відкритий, ніж італійський. На Апеннінах схильні використовувати захисні схеми, але, думаю, в технічному плані мені доведеться не сильно змінюватися. Футбол є футбол як в Італії, так і в Англії. Найважче буде вивчити англійську мову та адаптуватися в команді, - сказав Шевченко.
Андрій вважає, що перехід в іншу команду лише підвищив його мотивацію. На першому тренуванні у новому клубі Шевченко був сповнений ентузіазму. Він добре відгукнувся про свою нову команду, зазначивши, що у новий колектив його прийняли дуже добре.
- Як гравець, я не змінився - на першому місці для мене команда, у мене та ж сама мета, що і у неї. Вони перемогли у прем"єр-лізі і я прагнутиму з ними виграти Лігу чемпіонів. "Челсі" слідкував за мною протягом трьох років. Я вибрав клуб, який складається із чемпіонів, чудово організований, з хорошим керівництвом. Все це виявляється у бажанні перемагати. Підсумки можна буде підводити лише у кінці року, але я знаю одне, це - висококваліфікована команда, - додав Шевченко.




















Коментарі