субота, 26 червня 2010 10:55

Сергій Стаховський створив сенсацію на Вімблдоні

Український тенісист Сергій Стаховський вперше у професійній кар'єрі вийшов до третього раунду змагань у парному розряді на турнірі Великого Шолома.

У другому раунді Вімблдону українсько-словацький дует Стаховський / Лацко обіграв претендентів на перемогу в турнірі - індійсько-чеську пару Паес / Длугі, посіяну під третім номером: 6-3 6-3 5-7 4-6 7-5.

Матч міг закінчитися після трьох сетів. Стаховський і Лацко вели у третій партії 4-2, але втратили перевагу, дозволивши суперникам виграти два сети поспіль.

Коли Паес і Длугі повели у вирішальному сеті 4-2, здавалося, що більш титулованим фаворитам матчу вдасться довести зустріч до перемоги, але українсько-словацький дует спочатку зрівняв рахунок, а потім і вирвав перемогу.

Наступними суперниками Сергія і Лукаша стане індійсько-пакистанська пара Бопанна / Куреші.

Ольга Савчук завершила свої виступи на турнірі. У другому раунді змагань у парному розряді українсько-британська пара Савчук / Балтача поступилася Сіселі Дулко і Флавії Пеннетті, посіяним під 4 номером: 7-6 3-6 0-6.