четвер, 25 березня 2021 08:10

Сенсація у Туреччині та розгром від збірної Чехії: результати матчів кваліфікації Кубка світу

Бурак Йилмаз забив 3 голи Нідерландам. Фото: Gettyimages.com

25 березня відбулися матчі 1-го туру кваліфікації до Кубка світу-2022 у групах А, G та Е.

У групі А збірна Сербії змогла дотиснути Ірландію -3:2.

У 1-й половині гри команди обмінялися голами. Після перерви господарі забили двічі. В кінці гри Ірландія змогли повернути тільки інтригу, а не врятуватися від поразки.

В цій же групі збірна Португалії мінімально здолала Азербайджан 1:0.

Долю матчу вирішив автогол азербайджанця Максима Медведєва наприкінці 1-го тайму.

Туреччина сенсаційно перемогла Нідерланди у групі G -4:2.

Хеттрик на свій рахунок записав форвард "Лілля" Бурак Йилмаз.

У 1-му таймі господарі забили 3 м'ячі у ворота суперника. За 15 хв до завершення гри гості змогли за хвилину забити двічі. Але бездоганний штрафний у виконанні Йилмаза закрив інтригу у матчі.

Ґібралтар нічого не зміг протиставити вдома Норвегії - 0:3, а Латвія вдома поступилася Чорногорії - 1:2.

У групі Е Бельгія не мала проблем з Уельсом -3:1.

Гості вийшли вперед на старті поєдинку, але голи Кевіна Де Брюйне, Ромелу Лукаку та Торгана Азара принесли господарями перемогу.

Чехія в гостях познущалася над Естонією - 6:2.

Одноклубник Андрія Ярмоленка Томаш Соучек записав на свій рахунку хеттрик.

Матчі 1-го туру відбору до Кубка світу будуть проходити також 25 та 26 березня.

Збірна України у своєму 1-му матчі зуміла не програти у Франції -1:1.

Переможець групи отримує пряму путівку на Кубок світу-2022. Команда, яка займе 2-ге місце, гратиме стикові матчі за право поїхати у Катар, де відбудеться фінальний турнір.

Зараз ви читаєте новину «Сенсація у Туреччині та розгром від збірної Чехії: результати матчів кваліфікації Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua