пʼятниця, 18 вересня 2015 00:14

Селезньов врятував "Дніпро" від поразки в матчі з "Лаціо"

Євген Селезньов забив на останній секунді матчу

Дніпропетровський "Дніпро" вирвав на своєму полі нічию 1:1 у римського "Лаціо" у матчі першого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА.

Зустріч проходила в четвер у Дніпропетровську на стадіоні "Дніпро-Арена" при порожніх трибунах, оскільки українська команда була покарана за поведінку вболівальників у попередньому розіграші турніру.

На 34-й хвилині рахунок у цій грі відкрив сербський захисник гостей Сергій Мілінкович-Савич. Мінімальна перевага італійців трималося до кінця матчу, коли на четвертій доданій до основного часу хвилині після подачі з лівого флангу Євген Селезньов ударом головою вирвав нічию для "Дніпра".

У ще одному матчі цієї групи французький "Сент-Етьєн" на своєму полі зіграв внічию 2:2 з норвезьким "Русенборгом", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Ліга Європи

Груповий етап

1-й тур

Група G

Дніпро Україна - Лаціо Італія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 34 Мілінкович-Савич, 1:1 - 90 Селезньов.

Дніпро - Бойко, Дуглас, Піко, Федецький (Руїс, 61), Гуйє, Ротань, Едмар (Гама, 85), Лео Матос, Федорчук (Данило, 46), Матеус, Селезньов.

Лаціо - Маркетті, Худт, Раду, Конко, Хентілетті, Оназі, Пароло, Мілінкович-Савич (Маурі, 89), Феліпе Андерсон, Кішна (Кандрева, 77), Матрі (Кейта, 76).

Попередження: Худт (44), Мілінкович-Савич (45), Матеус (50), Руїс (65), Раду (66), Едмар (81).

Сент-Етьєн Франція - Русенборг Норвегія 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1: 0 - 4 Берич, 1: 1 - 16 Міккельсен, 1: 2 - 79 Свенссон, 2: 2 - 87, пенальті Ру.

Зараз ви читаєте новину «Селезньов врятував "Дніпро" від поразки в матчі з "Лаціо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua