понеділок, 20 вересня 2021 11:18

Селезньов потрапив у черговий скандал

Колишній форвард збірної України 36-річний Євген Селезньов потрапив у черговий скандал.

Під час матчу "Ворскла"-"Минай" нападник закарпатців показав середній палець фанатам господарів, повідомляє Sport.ua.

Упродовж матчу Селезньов активно сварився з арбітрами, після гри скаржився наставнику полтавців Юрію Максимову, але найефектніше проявив себе після свистка на перерву. Дорогою у підтрибунне приміщення форвард показав комусь на трибунах середній палець.

Гра завершилася перемогою "Ворскли" з рахунком 2:0. Господарі забивали наприкінці кожного тайму.

Автор: Sport.ua

Попередній клуб Селезньова "Колос" відсторонив футболіста за порушення режиму та не став із ним продовжувати контракт.

Селезньов прагне побити бомбардирський рекорд УПЛ за всю історію. Для цього йому потрібно забити ще вісім голів. У нинішньому сезоні нападник сім разів з'являвся на полі в матчах "Минаю", але результативними діями не відзначався.

Зараз ви читаєте новину «Селезньов потрапив у черговий скандал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua