неділя, 01 квітня 2012 18:28

Селезньов і Тейшейра забезпечили "Шахтарю" перемогу над "Ворсклою"

Селезньов у Полтаві забив свій 11-й гол в сезоні. Фото: blik.ua

Донецький "Шахтар" здобув виїзну перемогу над полтавською "Ворсклою" з рахунком 2:0 в матчі 25-го туру української прем'єр-ліги.

Перший м'яч "гірники" провели в ворота "Ворскли" в середині першого тайму. Чигринський віддав передачу на Косту, той – ліворуч на Раца, навіс якого точним ударом завершив Селезньов, забивши свій 11-й м'яч у сезоні.

Відразу після перерви гості подвоїли перевагу в рахунку після грубої помилки воротаря "Ворскли" Долганського на виході. Воротар не втримав м'яч у руках після флангового навісу Раца, а Тейшейрі нічого не залишалося, окрім як катнути його у ворота.

Ворскла (Полтава) - Шахтар (Донецьк) - 0:2

Голи: Селезньов, 27 (0:1); Тейшейра, 49 (0:2).

Зараз ви читаєте новину «Селезньов і Тейшейра забезпечили "Шахтарю" перемогу над "Ворсклою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua