неділя, 13 березня 2022 10:42

Збірна України завершила Паралімпіаду золотою нагородою

Збірна України завершила виступи на Паралімпіаді в Пекіні.

В останній день змагань українці здобули золоту нагороду у відкритій естафеті у паралижних перегонах на 2.5 км.

Золота четвірка збірної України виступала у наступному складі: Григорій Вовчинський, Дмитро Суярко з гайдом Олександром Ніконовичем, Василь Кравчук, Анатолій Ковалевський з гайдом Олександром Мукшиним.

Україна оновила особистий рекорд за золотими нагородами на Паралімпійських іграх. У Пекіні українські паралімпійці здобули 11 золотих нагород, 10 срібних та 8 бронзових.

Синьо-жовта збірна зберегла за собою друге місце у загальному медальному заліку. Медальний залік виграла команда Китаю.

Паралімпійські ігри в Пекіні триватимуть з 4 по 13 березня. Усього на Паралімпіаді-2022 буде розіграно 78 комплектів нагород.

Збірна України змагається в біатлоні та лижних перегонах. Представляють нашу країну 20 спортсменів і дев'ять спортсменів-лідерів (гайдів).

Зараз ви читаєте новину «Збірна України завершила Паралімпіаду золотою нагородою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua