Ексклюзиви
вівторок, 08 вересня 2015 17:49

Збірна Словаччини прийме Україну на фартовому стадіоні
13

Збірна Словаччини сьогодні прийме Україну у місті Жиліна на стадіоні "Під Дубнем". Напередодні словацькі журналісти розповіли, що арена є фартовою для команди у відборі на Євро-2016, тому тренер Ян Козак не поспішає переїжджати на інші стадіони.

"Під Дубнем" - клубний стадіон команди "Жиліна". Клуб добре знайомий полтавській "Ворсклі". "Шошонці" у драматичному протистоянні вибили українців з Ліги Європи.

Арена була побудована в 1941 році і названа на честь пагорба Дубеня, розташованого поруч зі стадіоном. І справді, за однією із трибун можна споглядати мальовничий пейзаж.

Стадіон розрахований на 11 313 глядачів. На матчі обіцяють аншлаг. Хоча спортом номером один у Словаччині є хокей, збірна сьогодні матиме хорошу підтримку. Окрім жителів Жиліни команду приїхали підтримати вболівальники з інших міст країни. З кількома пересіклися біля залізничного вокзалу. Хлопці посміхалися і казали, що збірна України — сильна команда, а їх влаштує і нічия.

Також Жиліною гуляли приїжджі фанати синьо-жовтих. Так, що наша команда також не залишиться без підтримки.

Афіш матчу у місті не довелося побачити, але місцеві знають, що сьогодні у Жиліні буде великий футбол. У супермаркеті одна з касирок здивувала питанням чи "пані приїхала на футбол?".

Ще кілька слів про стадіон. Він досить затишний і зручний для роботи. Все дуже компактно розташоване. Єдине, що арена може бути затісною для великої кількості людей.

Поруч зі стадіоном знаходиться ковзанка. Тому вчора можна було спостерігати цілу кучугуру снігу біля входу для преси.

Арена чисто футбольна і без бігових доріжок. Поле знаходиться близько до трибун. Сидіння зеленого кольору. Сектори за воротами завішані сітками.

Цікава деталь про лавки запасних. Вони ніби з англійської прем'єр-ліги. Знаходяться нижче рівня поля.

Залишається додати, що матч Словаччина — Україна розпочнеться о 21:45 за київським часом. Слідкуйте за новинами з Жиліни на нашому сайті.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Словаччини прийме Україну на фартовому стадіоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути