понеділок, 20 жовтня 2008 15:01

Збірна Росії виграла чемпіонат світу з риболовлі

В неділю збірна Росії виграла чемпіонат світу з ловлі басса (великоротий окунь), який проходив в Італії. Росія була представлена трьома парами: Вадим Гиндін/Андрій Пітерцов, Сергій Гайдукевич/Володимир Шпаків і Костянтин Кузьмін/Сергій Тітов.

Як повідомляє "Газета.Ru", друге місце зайняла іспанська збірна, а команда Німеччини завоювала бронзу. Окрім росіян в світовій першості брали участь: Італія, США, Іспанія, Португалія, Німеччина, Латвія, Румунія, Бельгія, Мексика. Турнір проходив в два тури 18-19 жовтня.

Завдяки цій перемозі Андрій Пітерцов - молодий спортсмен з Москви - став найкращим спінінгістом світу.

У 2007 році він виграв чемпіонат світу з ловлі хижої риби в Саратові і чемпіонат світу з ловлі форелі в Словаччині.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Росії виграла чемпіонат світу з риболовлі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua