субота, 20 травня 2017 19:07

Збірна Канади здобула блискучу перемогу над Росією на чемпіонаті світу з хокею

У фіналі збірна Канади зіграють з фінами або шведами. Їх зустріч пройде 20 травня

Збірна Канади здобула вольову перемогу над збірною Росії (4:2) у півфіналі ЧС-2017.

Після другого періоду російська команда вела в рахунку 2:0 завдяки голам Євгена Кузнєцова та Микити Гусєва.

Однак в третьому періоді канадці закинули чотири шайби і здобули перемогу у матчі. За підсумками третього відрізка гри Канада перекидала Росію 19:5.

20 травня, 20.15

У фіналі турніру Канада зіграє з переможцем пари Швеція - Фінляндія.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Канади здобула блискучу перемогу над Росією на чемпіонаті світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua