понеділок, 03 липня 2017 00:09

Збірна Німеччини виграла Кубок конфедерацій
10

Збірна Німеччини обіграла команду Чилі в фіналі Кубка конфедерацій

Збірна Німеччини обіграла команду Чилі в фіналі Кубка конфедерацій і стала переможцем турніру.

Зустріч відбулася на стадіоні "Санкт-Петербург" у неділю, 2 липня, і завершилася з рахунком 1:0 на користь німців. Єдиний м'яч на 20-й хвилині забив нападаючий збірної Німеччини Ларс Штіндль.

Цей матч став найбільш відвідуваним на турнірі - на трибунах зібралися 57 268 глядачів.

Для Німеччини це перша перемога на Кубку конфедерацій. До цього німці тільки раз потрапляли в трійку найсильніших - в 2005 році вони виграли бронзові медалі на домашньому турнірі.

Раніше 2 липня в матчі за третє місце збірна Португалії обіграла мексиканців в овертаймі. Основний час завершився внічию 1:1. Португальці врятувалися завдяки голу Пепе на 91-й хвилині. На 105-й хвилині переможний м'яч з пенальті забив Андре Сілва.

Кубок конфедерацій

Фінал

Чилі - Німеччина 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 20 Штіндль.

Чилі - Браво, Медель, Босежур, Хара, Відаль, Чарлес Арангіс (Сагаль, 81), Варгас (Пуч, 81), Ернандес, Санчес, Діас (Валенсія, 53), Ісла.

Німеччина - тер Стеген, Мустафі, Рюдігер, Хектор, Гінтер, Руді, Кімміх, Горетцка (Зюле, 90), Дракслер, Штіндль, Вернер (Джан, 79).

Кубок конфедерацій проходив в Росії з 17 червня по 2 липня. Матчі приймала Москва, Санкт-Петерубрге, Сочі і Казань.

Під час матчів неодноразово були задіяні відео-повтори для допомоги суддям.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Німеччини виграла Кубок конфедерацій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua